Liberelle recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiadają substancje aktywne - norgestymat i etynyloestradiol. Ich działanie polega na przeciwdziałaniu uwolnienia się komórki jajowej oraz zagęszczenia śluzu szyjki macicy. Przez to uniemożliwiona jest migracja plemników i dojście do zapłodnienia. Warto pamiętać, że doustne leki antykoncepcyjne nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Dawkowanie leku

Opakowanie leku zawiera 21 tabletek, które należy przyjmować o stałej porze. Jest to ważne z uwagi na działanie leku. Omijanie dawek i zmiany pory przyjmowania mogą spowodować osłabienie i brak skuteczności leku. Przyjmowanie leku Liberelle rozpoczyna się w pierwszym dniu cyklu/ Tabletki przyjmuje się raz dziennie o stałej porze. Na blistrze są oznaczenia ułatwiające przyjmowanie, a także naklejki, które są pomocne w oznaczaniu 7-dniowej przerwy. Po przyjęciu 21 tabletek należy zrobić 7 dni przerwy, po niej rozpocząć kolejne opakowanie. W czasie 7-dniowej przerwy na ogół pojawia się krwawienie z odstawienia.

Kiedy nie stosować leku

W przypadku każdego leku istnieją przeciwwskazania do stosowania. Tego preparatu nie należy stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku Liberelle nie można przyjmować jeśli występuje ryzyko choroby żylno-zakrzepowej. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych bez recepty.

Działania niepożądane

W przypadku stosowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane, należy jednak pamiętać, że na ogół korzyści z jego przyjmowania je przewyższają. Bardzo często: ból głowy, wymioty, biegunka, krwawienie niezwiązane z menstruacją. Często: zakażenie dróg moczowych, nerwowość migrena, bóle kończyn, zwiększenie masy ciała, problemy ze snem. Niezbyt często: lęki, omdlenia, uczucie mrowienia, zaburzenia widzenia, uderzenia gorąca, nadmierne owłosienie.

Gdzie można kupić lek?

Lek Liberelle jest dostępny w większości aptek stacjonarnych. Można go kupić tylko na receptę. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Liberelle recepta online

 1. Julia Zalewska (zweryfikowany)

  Pan Doktor jest lekarzem o ogromnej wiedzy medycznej, ale także o dużym sercu. Dziękuję za jego zaangażowanie w moje zdrowie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.