Limetic recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Limetic jest preparatem antykoncepcyjnym w formie tabletek. Lek jest przeznaczony dla kobiet, które chcą uniknąć zajścia w ciążę, lub jeśli istnieją ku temu przesłanki medyczne. Lek zawiera w swoim składzie jedną substancję czynną.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Lek Limetic zawiera tylko jedną substancję czynną dezogestrel. Jest to rodzaj żeńskiego hormonu. Jego działanie polega na hamowaniu owulacji. W przeciwieństwie do leków antykoncepcyjnych, z dwoma substancjami aktywnymi, ten preparat może być stosowany przez kobiety karmiące piersią.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Nie należy przyjmować leku jeśli występuje ryzyko wystąpienia choroby żylno-zakrzepowej. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, w tym tych bez recepty. Leki antykoncepcyjne powinny być dobrane na podstawie wywiadu lekarskiego i badań. Przeciwwskazaniami do stosowania leku są też: uczulenie na orzeszki ziemne i soję, choroby wątroby, krwawienie z pochwy o nieznanej przyczynie.

Dawkowanie leku

Opakowanie leku zawiera 28 tabletek, należy je przyjmować codziennie (jedna tabletka) o tej samej porze, co jest bardzo ważne z uwagi na skuteczność leku. Nie należy pomijać dawek leku, może się to wiązać z osłabieniem działania leku. Po skończonym opakowaniu należy kolejnego dnia rozpocząć kolejne, nie robi się żadnych przerw w stosowaniu.

Możliwe działania niepożądane

Podczas przyjmowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli nie będą one ustępować i zaczną się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem. Często są to objawy takie jak: osłabienie libido, ból piersi, nieregularne miesiączki, nudności, zmiany nastroju, nastroje depresyjne, ból głowy, trądzik, wzrost masy ciała. Niezbyt często: wymioty, łysienie, bolesne miesiączkowanie, zmęczenie, zakażenie pochwy, nietolerancja soczewek kontaktowych. Rzadko: wysypka, pokrzywka, rumień guzowaty.

Gdzie można kupić lek?

Lek jest dostępny w większości aptek, jest dostępny tylko na receptę. Należy pamiętać, o recepcie na kolejne opakowanie, aby unikać przerwy w przyjmowaniu leku. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Limetic recepta online

 1. Julia Zalewska (zweryfikowany)

  Pan Doktor był rzeczowy, kulturalny i empatyczny – cechy, które często brakuje dzisiaj w służbie zdrowia. Szczerze polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.