Logest recepta online

(1 opinia klienta)

Logest to złożony preparat antykoncepcyjny, który w swoim składzie zawiera dwie substancje aktywne entynyloestradiol i gestoden. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Lek Logest jest złożonym preparatem antykoncepcyjnym, w swoim składzie ma dwie substancje aktywne entynyloestradiol i gestoden. Ich działanie polega na hamowaniu owulacji oraz zmianach w endometrium, które uniemożliwiają zagnieżdżenie się zarodka, przez co nie może dojść do zapłodnienia. Lek, aby był skuteczny, musi być przyjmowany o tych samych godzinach.

Przeciwwskazania do stosowania

W przypadku każdego leku Logest istnieją przeciwwskazania do stosowania. Tego leku nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Nie można go stosować także jeśli pacjentka ma zaburzenia, które wpływają na krzepliwość krwi, jeśli występuje ryzyko choroby żylno-zakrzepowej. Inne przeciwwskazania to: zawał, udar, unieruchomienie wskutek zabiegu, dusznica, ciężka cukrzyca, migreny z aurą, zapalenie trzustki, żółtaczka, guzy zależne od hormonów żeńskich, krwawienie z pochwy o nieznanych przyczynach, zapalenie wątroby typu C, ciąża lub jej podejrzenie.

Dawkowanie leku

Opakowanie leku zawiera 21 tabletek, należy je przyjmować o stałych porach. Zmiany pory zażywania leku i pomijanie dawek może wpływać na obniżenie skuteczności leku. Po przyjęciu 21 tabletek należy zrobić 7 dni przerwy. W tym czasie powinno pojawić się tak zwane krwawienie z odstawienia. Po 7 dniach przerwy należy rozpocząć kolejne opakowanie leku. Postępowanie w razie pominięcia dawki jest opisane w ulotce dołączonej do opakowania.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku Logest mogą pojawić się działania niepożądane. Jednak na ogół korzyści z przyjmowania leku je przewyższają. Podczas stosowania tego leku często pacjentki mają takie objawy jak: wzrost masy ciała, ból głowy, nudności, ból piersi, zmiany nastroju. Niezbyt często: migrena, wysypka, pokrzywka, powiększenie piersi, zmniejszenie libido. Rzadko: zmniejszenie masy ciała, nietolerancja soczewek kontaktowych, wydzielina z pochwy. Bardzo rzadko: zapalenie trzustki.

Gdzie można kupić lek?

Lek Logest jest dostępny w większości aptek, jest dostępny tylko na receptę. Nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Logest recepta online

 1. Gabriela Włodarska (zweryfikowany)

  Bardzo miły i ciepły kontakt. Wizyta była bardzo pomocna i otrzymałam profesjonalne porady dotyczące mojego zdrowia.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.