Loratadyna Galena recepta online

(3 opinie klienta)

Loratadyna Galena to lek przeciwhistaminowy o działaniu antyalergicznym. Substancją czynną preparatu jest loratadyna. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Loratadyna Galena

Za działanie leku Loratadyna Galena odpowiada jego substancja czynna loratadyna. Jest to lek przeciwhistaminowy, który hamuje receptory H1 i obwodowe działanie histaminy. Jest on tak zwany II generacji, który nie wykazuje lub wykazuje ograniczone działanie nasenne.

Dla kogo jest ten lek?

Lek jest przeznaczony do stosowania w objawowym leczeniu sezonowego i całorocznego zapalenia błony śluzowej nosa i przewlekłem pokrzywki.

Kiedy nie stosować preparatu?

Nie należy stosować leku Loratadyna Galena jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie należy stosować w czasie ciąży i karmienia piersią.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Nie należy samodzielnie zmieniać dawki. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 10 mg raz na dobę. Dzieci od 6 do 12 roku życia: 5 mg raz na dobę.

Możliwe działania niepożądane

Podczas przyjmowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Najczęściej są to: senność, bóle głowy, zwiększenie apetytu, nerwowość. Rzadko: zawroty głowy, drgawki, zwiększenie częstotliwości rytmu serca, zmęczenie.

Opinie o leku

Należy pamiętać, że działanie leku Loratadyna Galena oraz możliwe działania niepożądane mogą być różne u pacjentów. Opinie o tym leku są dobre, w porównaniu z tradycyjnymi lekami antyalergicznymi, ponieważ wykazują mniejsze działanie nasenne.

Cena i dostępność leku

Opakowanie leku zawiera 90 tabletek. Cena to ok. 45 zł, lek jednak podlega refundacji, przez co cena może być mniejsza. Jest dostępny na receptę.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Loratadyna Galena recepta online

 1. Seweryn Makowski (zweryfikowany)

  E recepty są dla mnie krokiem w kierunku ochrony środowiska, ponieważ nie muszę drukować papierowych recept, co pozwala na oszczędzanie papieru i atramentu.

 2. Bolesław Grzybowski (zweryfikowany)

  Jeśli jeszcze nie próbowałeś tej usługi, koniecznie to zrób. Wystawienie recepty jest banalnie proste, a obsługa na najwyższym poziomie.

 3. Emanuel Ziółkowski (zweryfikowany)

  E-recepty zapewniają większą prywatność i bezpieczeństwo niż tradycyjne recepty.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.