Malarone recepta online

(2 opinie klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Malarone

Ten lek zawiera w sobie dwie substancje aktywne: atowakwon i chlorowodorek proguanilu, które działają zaburzając procesy niezbędne do namnażania malarii. Lek jest stosowany nie tylko w leczeniu malarii, ale także w jej zapobieganiu.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Malarone jest podawany pacjentom z ostrą malarią bez powikłań. Rekomendowane jest także jego przyjmowanie w celu zapobiegnięcia chorobie. Wybierając się na urlop do egzotycznych krajów, warto sprawdzić jakie szczepienia czy leki zapobiegające zarażeniu są rekomendowane. Nie warto lekceważyć ryzyka związanej z tą chorobą, ze względu na poważne powikłania, które może ona powodować.

Cena i dostępność leku Malarone

Malarone cena zależy od dawki i ilości tabletek w opakowaniu. W aptekach internetowych cena za opakowanie 12 tabletek 250 mg/100 mg wynosi około 150 zł. Lek jest dostępny tylko na receptę i nie podlega refundacji.

Zamienniki leku Malarone

Oprócz Malarone na rynku dostępne są też jego zamienniki, takie jak: Malarone Junior, Malarone Pediatric, Malarone XL. Wszystkie zawierają składniki atowakwon i proguanil
.

Opinie o leku Malarone

Opinie pacjentów na temat leku Malarone są w większości pozytywne, chwaląc go za skuteczność w zapobieganiu i leczeniu malarii. Niemniej jednak niektórzy zgłaszają działania niepożądane takie jak: nudności, bóle głowy czy wysypka.

Dawkowanie leku

Dawkowanie Malarone różni się w zależności od celu – czy jest to leczenie, czy profilaktyka. Szczegółowe informacje o dawkowaniu znajdują się w instrukcji leku.

Przeciwwskazania i działania niepożądane

Każdy lek ma swoje przeciwwskazania oraz potencjalne działania niepożądane. W przypadku Malarone warto kierować się zaleceniami lekarza i dokładnie zapoznać się z ulotką leku.

Gdzie można kupić lek Malarone online?

Malarone jest dostępny tylko na receptę. Przed planowanym wyjazdem do krajów, gdzie występuje ryzyko zachorowania na malarię, warto zabezpieczyć się i zamówić e-receptę online.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące leku Malarone lub chcesz dowiedzieć się więcej o możliwości zamówienia e-recepty online, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

2 komentarze dla Malarone recepta online

 1. Mariusz Kędzierski (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z konsultacji online z lekarzem i wystawienia e-recepty. To nowoczesne rozwiązanie, które pozwoliło mi zaoszczędzić czas i uniknąć konieczności wizyty w przychodni. Dziękuję lekarzowi za troskę o moje zdrowie i zdecydowanie polecam to rozwiązanie innym pacjentom. To praktyczne i wygodne!

 2. Mikołaj Zawadzki (zweryfikowany)

  Szybka, bezproblemowa i skuteczna usługa, a lekarz udzielił mi jasnych i zrozumiałych odpowiedzi na moje pytania. Gorąco polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.