Marvelon recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Marveron to doustny lek antykoncepcyjne. Stosowany jest przez kobiety, które chcą uniknąć zajścia w ciążę lub jeśli istnieją ku temu przesłanki medyczne. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Preparat Marvelon jest złożonym środkiem antykoncepcyjnym. W jego składzie znajdują się dwa hormony — progestagen i estrogen. Działanie leku polega na zmianach w owulacji oraz endometrium. Ma to uniemożliwiać zagnieżdżenie się zarodka i migrowanie plemników.

Stosowanie leku

W przypadku leków antykoncepcyjnych bardzo ważne jest ich przyjmowanie o stałych porach. Pomijanie dawek może sprawić, że działanie leku nie będzie poprawne. Przyjmowanie leku należy rozpocząć w pierwszym dniu cyklu. Opakowanie zawiera 21 tabletek, po jednej na każdy dzień. Po przyjęciu 21 tabletek należy zrobić 7 dni przerwy i potem rozpocząć kolejne opakowanie. W czasie przerwy powinno pojawić się krwawienie z odstawienia.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Marvelon nie należy stosować jeśli u kobiety występuje nadwrażliwość na składniki. Nie należy stosować leku jeśli występują problemy z krzepnięciem krwi, lub ryzyko choroby żylno-zakrzepowej. Przed stosowaniem leku należy poinformować lekarza o wszystkich lekach oraz schorzeniach.

Działanie niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Często pojawiają się nastroje depresyjne, bóle głowy, nudności, bóle brzucha, zwiększenie masy ciała. Niezbyt często zatrzymanie płynów w organizmie, migrena, wymioty, biegunka, wysypka, pokrzywka.

Gdzie można kupić lek?

Lek Marvelon jest dostępny w większości aptek. Jest dostępny na receptę. Należy pamiętać, żeby mieć receptę na kolejne opakowania kiedy zbliżamy się koniec poprzedniego, żeby uniknąć sytuacji, że następuje przerwa w przyjmowaniu leku. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Marvelon recepta online

 1. Natalia Zając (zweryfikowany)

  Obsługa pacjenta była bardzo dobra i profesjonalna. Czułam się zaopiekowana na najwyższym poziomie. Polecam w 100%!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.