Marzena Ocetek internista

150,00 

(6 opinii klienta)
 • Podaj godzinę konsultacji *

 • Jakie masz dolegliwości? *

Product total

Options total

Grand total

Potrzebujesz e-recepty lub e-zwolnienia?

Jak użyć e-recepty?

e-Recepta

59,00 

Online medical consultation

e-Zwolnienie

89,00 

Dręczą Cię krępujące problemy zdrowotne? Coraz częściej jesteś przeziębiony, a może Twoje ogólne samopoczucie ostatnio nie pozwala na cieszenie się pełnią życia? Szukasz od dłuższego czasu przyczyny, jednak nie udaje się jej ustalić? W takim wypadku najwyraźniej nie miałeś jeszcze do czynienia z naszą dr Marzeną Ocetek. Pani doktor jest absolwentką renomowanej uczelni wyższej – Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej codzienne obowiązki związane są między innymi z pracą w gabinecie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, gdzie spełnia się w roli internisty. To właśnie tam pomaga swoim pacjentom z pełnym zaangażowaniem w ich codziennych dolegliwościach. Leczy nie tylko przeziębienia, które dopadają każdego z nas sezonowo, ale także nadciśnienie tętnicze, choroby reumatoidalne, problemy z tarczycą czy z cukrzycą. A to przecież nie wszystko, z czym możesz udać się do tego lekarza.
Od jakiegoś czasu dr Marzena Ocetek postanowiła wzmocnić szeregi naszych specjalistów, by wspierać nas w pomaganiu naszym Pacjentom. Dzięki temu nasz zespół zyskał niezastąpionego praktyka. W jej kręgu zainteresowań znajduje się przede wszystkim psychiatria, a także endokrynologia.

 • SZYBKA I FACHOWA POMOC INTERNISTYCZNA W TERMINACH DOPASOWANYCH DO TWOICH POTRZEB
 • TO TY WYBIERASZ, Z KTÓRYM SPECJALISTĄ CHCESZ SKONSULTOWAĆ SWOJE DOLEGLIWOŚCI
 • TELEPORADA – SZYBKA FACHOWA POMOC Z PODSUMOWANIEM ORAZ ZALECENIAMI W FORMIE E-MAIL LUB WIADOMOŚCI SMS
 • KONSULTACJA INTERNISTYCZNA, KTÓRA DAJE MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA E-RECEPTY NA NIEZBĘDNE LEKI, A TAKŻE E-ZWOLNIENIA

Opinie pacjentów

6 komentarze dla Marzena Ocetek internista

 1. Kuba Kostrzycki (zweryfikowany)

  Wizyta online to niesamowita oszczędność czasu. Trochę się bałem czy okaże się tak samo skuteczna jak na miejscu, ale muszę przyznać, że pani Doktor bardzo fachowo podeszła do moich schorzeń.

 2. Kamila Barczyńska (zweryfikowany)

  Ciężko czasem szybko dostać się do lekarza. Tu znalazłam szybki termin, ale co najważniejsze, pomoc na najwyższym poziomie – polecam.

 3. Kuba Tarkowski (zweryfikowany)

  Kiepsko się czułem, myślałem, że to może zatrucie, ale było coraz gorzej. Syn umówił mi wizytę online, a przepisane leki szybko pomogły. Świetna Pani Doktor

 4. Zofia Glebko (zweryfikowany)

  Mama się kiepsko czuła, a ma już swoje lata. Do przychodni mamy daleko, nie chciałam jej zarażać na podróż. E-wizyta okazała się strzałem w dziesiątkę. A sama pani doktor to świetny specjalista.

 5. Hanna Orzechowska (zweryfikowany)

  Od jakiegoś czasu czułam się osłabiona i co parę dni pojawiała się lekka gorączka. Terminy w przychodni były strasznie odległe. Tak trafiłam do internisty online. Doktor Ocetek wystawiła mi e-receptę i szubko stanęłam na nogi.

 6. Krystyna Kibic (zweryfikowany)

  Muszę powiedzieć, że podczas e-wizyty poświęcono mi więcej uwagi niż podczas 5 wizyt stacjonarnych. Pani doktor wysłuchała mnie i skierowała na dalsze badania. Na pewno wrócę z wynikami.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.