Maxigra Max recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Maxigra Max: Skuteczny Lek na Zaburzenia Wzwodu

Maxigra Max to lek, który pomaga wielu mężczyznom w walce z zaburzeniami erekcji, również znanymi jako impotencja. Na e-medycy.pl możesz zamówić receptę online, szybko i dyskretnie.

Jak Działa Maxigra Max?

Maxigra Max zawiera syldenafil, składnik aktywny, który poprawia przepływ krwi do prącia, umożliwiając uzyskanie i utrzymanie erekcji podczas pobudzenia seksualnego.

Dawkowanie i Stosowanie

Maxigra Max powinna być stosowana zgodnie z zaleceniami lekarza lub ulotką dołączoną do opakowania. Tabletki przyjmuje się doustnie, najlepiej około godziny przed planowaną aktywnością seksualną. Działanie leku jest odczuwalne po 30-60 minutach od zażycia.

Zalecane Dawkowanie

Zalecana dobowa dawka to 50mg, jedynie dla mężczyzn, którzy wcześniej przyjmowali lek w dawce 50mg lub wyższej, oraz dla tych, u których lek w dawce 25mg nie przyniósł oczekiwanego efektu. Lek stosować nie częściej niż raz na dobę.

Możliwe Skutki Uboczne

Podobnie jak wszystkie leki, również Maxigra Max może powodować działania niepożądane, choć nie każdy je odczuwa. Należą do nich: bóle głowy, przekrwienie twarzy, niestrawność, zaburzenia widzenia, ból w klatce piersiowej.

Przeciwwskazania

Maxigra Max nie jest zalecana dla osób z ciężkimi zaburzeniami funkcji wątroby, niskim ciśnieniem krwi, niedawno przebytym udarem czy zawałem serca.

Często Zadawane Pytania o Maxigra Max

Czy Maxigra Max jest bezpieczna?

Tak, Maxigra Max jest bezpieczna dla większości mężczyzn, jednak niektóre osoby mogą być na nią uczulone. W razie wystąpienia reakcji alergicznej, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Czy mogę stosować Maxigra Max z alkoholem?

Stosowanie Maxigra Max z alkoholem może zmniejszyć skuteczność leku i prowadzić do zwiększenia ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Zaleca się unikanie alkoholu podczas leczenia.

Czy Maxigra Max jest dostępna bez recepty?

Nie, Maxigra Max jest lekiem na receptę i może być kupiona tylko po konsultacji z lekarzem.

Czy mogę przyjmować Maxigra Max, jeśli jestem kobietą?

Nie, Maxigra Max jest lekiem przeznaczonym wyłącznie dla mężczyzn i nie jest przeznaczony do użytku przez kobiety.

Jakie są główne przeciwwskazania do stosowania Maxigra Max?

Maxigra Max nie powinna być stosowana przez osoby z ciężkimi zaburzeniami funkcji wątroby, niskim ciśnieniem krwi, czy które niedawno przebyły udar czy zawał serca.

Czy Maxigra Max jest skuteczna od razu po pierwszej dawce?

Maxigra Max zazwyczaj zaczyna działać po 30-60 minutach od zażycia, jednak efekty mogą różnić się w zależności od indywidualnych cech organizmu.

Jak długo działa Maxigra Max?

Maxigra Max może działać do 4-5 godzin po zażyciu. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że skuteczność leku może być zmienna i zależeć od wielu czynników, takich jak dieta czy ogólny stan zdrowia.

Czy Maxigra Max wpływa na płodność?

Nie ma dowodów na to, aby Maxigra Max wpływała negatywnie na płodność mężczyzn. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.