Maxigra recepta online

Maxigra to preparat stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Jego działanie ułatwia nie tylko samo jej osiągnięcie, ale także utrzymanie wzwodu. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie

Za działanie tego leku odpowiada substancja czynna — sildenafil. Jej działanie polega na zwiększeniu napływu krwi do prącia, przez co łatwiejsze jest osiągnięcie erekcji. Poza tym preparat pomaga także na jej utrzymaniu i kontrolowaniu wytrysku.

Dawkowanie leku

Ten lek jest dostępny tylko na receptę i jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy ukończyli 18 rok życia. Problemy z erekcją należą do wstydliwych dolegliwości, jednak nie należy podejmować się leczenia na własną rękę, preparatami niewiadomego pochodzenia z internetu. Można wyrządzić sobie większą krzywdę podczas ich stosowania. Tylko dobrze dobrane leczenie farmakologiczne ma szansę na zwalczenie objawów. W przypadku preparatu Maxigra należy przyjmować 1 tabletkę ok. 60 minut przed planowanym stosunkiem. Działanie leku może być opóźnione, jeśli zostanie on przyjęty wraz z pokarmem. Dawkę leku ustala lekarz. Nie należy samemu decydować o zmianie dawki czy częstotliwości przyjmowania leku. Może się to wiązać z występowaniem zasilonych skutków ubocznych. W czasie wizyty należy też poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach.

Przeciwwskazania do przyjmowania

Leku nie należy przyjmować jeśli występuje nadwrażliwość na substancje. Leku nie należy przyjmować po niedawno przebytym udarze, zawale. Lek nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia.

Skutki uboczne

W przypadku przyjmowania każdego leku mogą wystąpić działania niepożądane. Podczas stosowania preparatu Maxigra bardzo często pojawiają się takie jak bóle głowy oraz uderzenia gorąca. Często występują też zawroty głowy, kołatanie serca, niestrawność. Jeśli te objawy będą się nasilać i nie będą ustępować, należy skonsultować się z lekarzem.

Gdzie można kupić lek?

Lek Maxigra jest dostępny na podstawie ważnej recepty. Można go kupić w większości aptek stacjonarnych i internetowych. Lek nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.