Maxon recepta online

Maxon to lek na potencję, który przedłuża i wzmacnia erekcję. Substancją aktywną jest sildenafil, która działa obwodowo. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie

Za działanie leku Maxon odpowiada substancja czynna — sildenafil. Jego działanie polega na przedłużaniu i wzmacnianiu erekcji, a także zapobieganie przedwczesnemu wytryskowi. Preparat jest przeznaczony dla mężczyzn powyżej 18 roku życia. W przypadku problemów z erekcją nie zaleca się stosowania środków niewiadomego pochodzenia, pochodzących z internetu. Takie leki na pewno nie pomogą, a mogą się przyczynić do groźnych dla zdrowia skutków ubocznych.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Nie powinno się samodzielnie decydować o zwiększeniu dawki preparatu. W przypadku leku Maxon zalecana dawka początkowa to 50 mg. Istnieje możliwość jej zmniejszenia do 25 mg, maksymalna dawka do 100 mg/dobę. Dawki należy modyfikować na podstawie konsultacji z lekarzem. Lek należy przyjąć ok. godzinę przed planowanym stosunkiem. Przyjmowanie leku wraz z posiłkiem może wpłynąć na opóźnienie jego działania. U pacjentów starszych lekarz może zalecić rozpoczęcie od dawki minimalnej.

Możliwe skutki uboczne

W przypadku stosowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli będą one miały ciężki przebieg, należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli u pacjenta erekcja będzie trwała dłużej niż 4 godziny, należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem. Często występujące u pacjentów działania niepożądane to: zawroty głowy, zaburzenia widzenia, uderzenia gorąca, uczucie zatkanego nosa, niestrawność. Niezbyt często pojawiają się takie jak: nieżyt nosa, krwawienie z nosa, bóle oczu, wymioty, bóle brzucha,

Przeciwwskazania

Leku Maxon nie należy przyjmować jeśli u pacjenta występuje nadwrażliwość na jego składniki. Lek nie jest przeznaczony dla mężczyzn poniżej 18 roku życia. Należy poinformować lekarza o swoim stanie zdrowia i przyjmowanych lekach, w tym tych bez recepty. Leku nie stosuje się u pacjentów, którzy niedawno przebyli zawał serca lub udarze. Leku nie można łączyć z innymi lekami na potencję.

Codzienne dbanie o zdrowie

Problemy z erekcją często występują na tle nerwowym. Warto poza samym leczeniem zdiagnozować także podłoże problemy. Stres oraz nieodpowiednia dieta, nadużywanie używek mogą się przyczynić do ich powstania.

Gdzie kupić lek?

Lek Maxon dostępny jest na receptę. Lek jest sprzedawany w opakowaniach zawierających 4 lub 8 tabletek. Lek jest dostępny w prawie każdej aptece. Można go kupić także w aptece internetowej, jednak należy pamiętać o posiadaniu pinu do e-recepty. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.