Mel recepta online

(1 opinia klienta)

Preparat Mel jest stosowany w leczeniu bólu w chorobie zwyrodnieniowej stawów i schorzeniach raumatoidalnych. Lek jest dostępny bez recepty.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Substancją czynną leku jest meloksykam. Lek jest stosowany w bólach kostno-stawowych i mięśniowych w przebiegu choroby zwyrodnieniowej. Lek Mel ma działanie przeciwbólowe, zwalcza gorączkę. Działa także przeciwreumatycznie. 

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jego składniki. Leku nie należy stosować, jeśli występują zaburzenia pracy serca, nerek, w czasie przebytej lub aktualnej choroby wrzodowej, krwawieniu z żołądka i dwunastnicy. Leku nie należy przyjmować w III trymestrze ciąży i podczas karmienia piersią.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać zaleconego dziennego dawkowania. Jego przekraczanie może prowadzić do poważnych skutków ubocznych. Dawka dzienna to 1 tabletka 7,5 mg. Nie powinno się przekraczać stosowania leku przez okres dłuższy niż 7 dni. Jeśli ból w tym czasie się nie zmniejszy i nie ustąpi, należy skonsultować się z lekarzem.

Skutki uboczne

Podczas stosowania leku mogą pojawić się skutki uboczne. Jeśli pojawią się te, które mogą świadczyć o ostrej reakcji alergicznej, należy jak najszybciej udać się do lekarza. Są to silne reakcje skórne, duszności, a także owrzodzenie i krwawienie z układu pokarmowego. Do bardzo częstych działań niepożądanych należą biegunka, wzdęcia, ból brzucha, zaparcia, nudności, wymioty. Często: ból głowy. Niezbyt często: zawroty głowy, senność, zapalenie żołądka, niedokrwistość, świąd, wysypka, zapalenie błony śluzowej jamy ustnej.

Gdzie można kupić lek?

Lek jest dostępny w aptekach stacjonarnych i internetowych. Nie jest wymagana recepta.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Mel recepta online

 1. Radosław Kędzierski (zweryfikowany)

  Lekarz był bardzo profesjonalny, polecam jego usługi.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.