Melobax 15 recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Melobax 15 jest preparatem o działaniu ogólnym zawierającym niesteroidowy lek przeciw zapalny. Substancją czynną leku jest meloksykam. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja czynna meloksykam. Jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny z grupy oksykamów. Lek też ma silne działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Lek dobrze się wchłania.

Kiedy stosować lek?

Lek Melobax 15 jest wskazany do stosowania w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby zwyrodnieniowej stawów, a także w długotrwałym leczeniu objawowym reumatoidalnego zapalenia stawów.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza, nie należy samodzielnie modyfikować zaleconej przez lekarza dawki. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do stosowania należy skonsultować się z lekarzem. W leczeniu młodzieży powyżej 16 roku życia i dorosłych zalecana dawka to: w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów 7,5-15 mg raz na dobę. U chorych w podeszłym wieku lub ze szczególnym ryzykiem dawka to 7,5 mg. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dobowej, maksymalna dawka dobowa to 15 mg.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Lek Melobax 15 nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia. Leku nie należy stosować jeśli występuję nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie należy stosować u osób z krwawieniem z przewodu pokarmowego, naczyń mózgowych, z ciężką niewydolnością nerek i wątroby, z niewydolnością serca. W III trymestrze ciąży i w czasie krwawienia. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, w tym tych bez recepty.

Działania niepożądane

Podczas przyjmowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Bardzo często są to objawy takie jak: niestrawność, nudności, wymioty, bóle brzucha, biegunka. Często pacjenci zgłaszają bóle głowy. Niezbyt często: niedokrwistość, reakcje alergiczne, zawroty głowy, senność, zaczerwienienie skóry, zaburzenia czynności wątroby.

Gdzie kupić lek?

Lek Melobax 15 jest dostępny w większości aptek. Jednak aby go wykupić trzeba mieć ważną receptę. Lek jest dostępny w opakowaniach po 20 i 30 tabletek 15 mg. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Melobax 15 recepta online

 1. Marcin Czarnecki (zweryfikowany)

  Pan Doktor udzielił miłej porady medycznej, polecam skorzystać z jego usług.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.