Meloxicam recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Meloxicam to niesteroidowy lek przeciwzapalny i przeciwreumatyczny. Ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Lek jest dostępny bez recepty.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja czynna maloksykam. Ma ona silne działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, a także przeciwzapalne. Lek jest przeznaczony dla osób z bólami kostno-stawowymi i mięśniowymi w chorobach zwyrodnieniowych stawów.

Dawkowanie leku

Lek Meloxicam jest dostępny bez recepty, jednak należy przestrzegać zaleconego dawkowania. Nie należy przekraczać maksymalnej dawki dobowej. Należy zapoznać się z ulotką informacyjną dołączoną do opakowania. Dawka leku dla osób dorosłych to 7,5 mg (1 tabletka) raz na dobę. Nie należy stosować leku przez czas dłuższy niż 7 dni bez skonsultowania tego z lekarzem.

Kiedy nie stosować leku?

W przypadku każdego leku istnieją przeciwwskazania co do jego stosowania. Preparatu Maloxicam nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Lek nie jest przeznaczony dla młodzieży poniżej 15 roku życia. Leku nie należy stosować jeśli występuje lub występowała choroba wrzodowa, krwawienia z układu pokarmowego. Leku nie należy stosować w przypadku ciężkiej choroby nerek i wątroby, niewydolności serca.

Działania niepożądane

W przypadku stosowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane. Podczas stosowania tego leku pacjenci bardzo często zgłaszają takie objawy jak: niestrawność, nudności, wymioty, bóle brzucha, biegunki. Często: uczucie pustki w głowie, bóle głowy. Niezbyt często: niedokrwistość, zapalenie błony śluzowej jamy ustnej, świąd, wysypka, uderzenia gorąca. Rzadko: zapalenie przełyku, zaostrzenie choroby Crohna, zmiany nastroju, niewyraźne widzenie.

Gdzie kupić lek?

Lek Meloxicam jest dostępny w praktycznie każdej aptece, można go kupić bez recepty. Jedno opakowanie zawiera 20 tabletek. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Meloxicam recepta online

 1. Artur Kaźmierczak (zweryfikowany)

  Polecam Pana Doktora w 100%. Cała wizyta przebiegła szybko i sprawnie, już drugi raz korzystam z jego usług i jestem bardzo zadowolony!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.