Menero Med recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Czym jest Menero MED?

Menero MED to lek, który zawiera substancję czynną o nazwie tadalafil, klasyfikowany jako inhibitor fosfodiesterazy typu 5. Jego głównym celem jest wsparcie mężczyzn borykających się z problemami z erekcją, ale nie tylko. Znajduje zastosowanie również w leczeniu objawów układu moczowego związanego z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego oraz w terapii tętniczego nadciśnienia płucnego.

Jak działa Menero MED?

Po stymulacji seksualnej Menero MED wspomaga rozszerzenie naczyń krwionośnych członka, co umożliwia napływ krwi i prowadzi do erekcji. Ważne jest, aby mieć na uwadze, że lek nie wywołuje efektu bez odpowiedniego bodźca seksualnego – stymulacja jest niezbędna, aby medykament mógł działać efektywnie.

W jakim celu stosuje się Menero MED?

Lek jest rekomendowany dorosłym mężczyznom, szczególnie w trzech głównych kategoriach: w przypadkach zaburzeń erekcji, dolegliwości z układu moczowego związanego z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego oraz przy tętniczym nadciśnieniu płucnym. Warto podkreślić, że Menero MED nie jest lekiem, który ma zastosowanie profilaktyczne – stosuje się go, gdy zaburzenia erekcji są już stwierdzone.

Dawkowanie i stosowanie Menero MED

Przed rozpoczęciem stosowania leku Menero MED, ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z zaleceniami dotyczącymi dawkowania i stosowania leku, aby zapewnić największą skuteczność i bezpieczeństwo terapii.

Ogólne zasady stosowania

Menero MED jest przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn i należy go stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Tabletki należy połykać w całości, popijając niewielką ilością wody, a można je zażywać niezależnie od posiłków.

Dostępne dawki i ich stosowanie

Lek Menero MED dostępny jest w różnych dawkach, jednak najczęściej stosowanymi są 2,5 mg oraz 5 mg. Dawka 2,5 mg jest często rekomendowana jako dawka początkowa, przyjmowana raz na dobę, każdego dnia o tej samej porze. Lekarz może dostosować dawkę do 5 mg w zależności od indywidualnej reakcji pacjenta na lek oraz występujących efektów ubocznych.

Zażywanie Menero MED na żądanie

W przypadku zażywania leku na żądanie, Menero MED można przyjmować w dowolnym momencie, dając możliwość uzyskania erekcji podczas stymulacji seksualnej w dowolnym czasie w ciągu 24 godzin od zażycia tabletki.

Stosowanie Menero MED raz na dobę

W przypadku codziennego stosowania Menero MED, lek zapewnia możliwość uzyskania erekcji w odpowiedzi na stymulację seksualną w każdym momencie doby. Niezwykle ważne jest nie przekraczanie zalecanej dawki i nie stosowanie leku częściej niż raz na dobę.

Co w przypadku przegapienia dawki?

Jeśli pacjent zapomni przyjąć tabletkę Menero MED, powinien zażyć ją tak szybko, jak się przypomni, chyba że zbliża się czas na kolejną dawkę. W takim przypadku należy pominąć zapomnianą tabletkę. Nie należy przyjmować podwójnej dawki w celu uzupełnienia zapomnianej tabletki.

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Tak jak każdy lek, również Menero MED może powodować skutki uboczne, jednakże nie u każdego one wystąpią. Ważne jest, aby przed rozpoczęciem kuracji zapoznać się z potencjalnymi ryzykami i skonsultować je z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne

Niektóre ze skutków ubocznych mogą obejmować bóle głowy, bóle pleców, zawroty głowy, bóle mięśni, zaczerwienienie skóry oraz kongestję nosa. Rzadziej mogą wystąpić bardziej poważne reakcje, takie jak nagła utrata słuchu czy widzenia. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepożądanych reakcji, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Menero MED nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na tadalafil lub inne składniki leku, a także przez osoby, które stosują leki zawierające azotany. Ponadto, lek nie jest przeznaczony dla kobiet ani młodzieży poniżej 18 roku życia.

Interakcje z innymi lekami i substancjami

Zawsze informuj lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, zarówno tych na receptę, jak i dostępnych bez recepty, aby uniknąć potencjalnych interakcji.

Menero MED a inne leki

Lek może wchodzić w interakcje z różnymi substancjami, takimi jak leki blokujące receptory alfa-adrenergiczne, leki na nadciśnienie, czy niektóre antybiotyki i leki przeciwgrzybicze.

Menero MED a sok grejpfrutowy

Sok grejpfrutowy może wpływać na sposób, w jaki organizm metabolizuje Menero MED, dlatego zalecana jest ostrożność i unikanie spożywania soku grejpfrutowego podczas leczenia.

Przechowywanie

Lek Menero MED powinien być przechowywany w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, z dala od źródeł ciepła i światła.

Często Zadawane Pytania (FAQ)

Jak działa Menero MED?

Menero MED pomaga rozszerzać naczynia krwionośne w członku, umożliwiając napływ krwi i prowadząc do erekcji w odpowiedzi na stymulację seksualną. Nie działa bez odpowiedniego bodźca seksualnego.

Czy Menero MED jest bezpieczny?

Tak, Menero MED jest generalnie bezpieczny, ale jak każdy lek, może powodować skutki uboczne. Zawsze należy stosować go zgodnie z zaleceniami lekarza i poinformować go o wszelkich innych przyjmowanych lekach czy suplementach.

Jakie są potencjalne skutki uboczne Menero MED?

Mogą wystąpić różne skutki uboczne, takie jak bóle głowy, bóle pleców, zawroty głowy, bóle mięśni, zaczerwienienie skóry oraz kongestję nosa. Rzadziej mogą wystąpić bardziej poważne skutki uboczne, takie jak nagła utrata słuchu czy wzroku.

Czy mogę stosować Menero MED, jeśli biorę inne leki?

Menero MED może wchodzić w interakcje z innymi lekami, więc zawsze informuj lekarza o wszystkich lekach, które przyjmujesz. Niektóre leki, szczególnie te zawierające azotany, są przeciwwskazane podczas stosowania Menero MED.

Czy mogę zażywać Menero MED bez recepty?

Nie, Menero MED jest lekiem na receptę i należy go stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Jeśli masz problemy z erekcją lub inne wskazania do stosowania tego leku, skonsultuj się z lekarzem.

Jak należy przechowywać Menero MED?

Lek Menero MED powinien być przechowywany w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, z dala od źródeł ciepła i światła.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.