Mesopral recepta online

(1 opinia klienta)

Mesopral to lek do stosowania doustnego, który jest stosowany w leczeniu refluksowego zapalenia przełyku. Substancją czynną leku jest espomeprazol. Preparat jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie preparatu

Za działanie leku odpowiada substancja czynna espomeprazol, która jest w postaci dwuwodnej soli magnezowej. Lek należy do inhibitorów pompy protonowej, które działają w komórkach okładzinowych błony śluzowej żołądka. Podczas działania leku hamowane jest wydzielanie kwasu solnego w żołądku.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Mesopral jest stosowany w leczeniu refluksowego zapalenia przełyku, jest także stosowany w leczeniu niektórych zakażeń bakteryjnych.

Dawkowanie leku

W przypadku każdego preparatu Mesopral należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości co do stosowania leku, należy skonsultować się z lekarzem. Lek można stosować u osób dorosłych, a także dzieci, które ukończyły 12 rok życia.

W leczeniu refluksowej choroby przełyku z nadżerkami zazwyczaj przyjmowana dawka to 40 mg na dobę przez 4 tygodnie. W leczeniu objawowym choroby refluksowej dzienna dawka to 20 mg na dobę.

Kiedy nie stosować leku?

Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych bez recepty. Leku nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 roku życia. W czasie ciąży i karmienia piersią stosowanie leków należy skonsultować z lekarzem.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowanie leku Mesopral mogą wystąpić działania niepożądane. Najczęściej podczas stosowania tego leku pojawiały się takie jak: bóle brzucha, biegunki, zaparcia, wzdęcia, nudności, wymioty.

Gdzie można kupić lek?

Lek Mesopral dostępny jest w formie tabletek do stosowania doustnego. Jest dostępny na receptę, można go kupić w większości aptek. Podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Mesopral recepta online

 1. Artur Duda (zweryfikowany)

  Zdalna konsultacja lekarska to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą się przemieszczać ze względu na stan zdrowia. Lekarz był bardzo pomocny i dokładnie wysłuchał moich objawów, a recepta była dostępna online, co mnie bardzo usprawniło proces uzyskiwania potrzebnych leków.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.