Meteospasmyl recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Meteospasmyl – Informacje o Leku

Kiedy stosować lek Meteospasmyl?

Lek Meteospasmyl jest przeznaczony do objawowego leczenia stanów skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego, takich jak zespół jelita drażliwego czy uchyłkowatość jelita grubego. Stosowany jest przede wszystkim w przypadku wzdęć.

Skład i działanie leku Meteospasmyl

Za działanie leku Meteospasmyl odpowiadają substancje aktywne – alweryn cytrynianu i symetykon. Te składniki działają rozkurczowo na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego i zmniejszają napięcie pęcherzyków gazu jelitowego, łagodząc dolegliwości związane z zaburzeniami przewodu pokarmowego. Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych.

Kiedy nie stosować leku Meteospasmyl?

Nie należy stosować leku Meteospasmyl, jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Lek nie jest odpowiedni dla dzieci i młodzieży. W czasie ciąży i karmienia piersią nie należy przyjmować żadnych leków bez konsultacji z lekarzem. Leku nie należy stosować również u pacjentów z niedrożnościami pokarmowymi.

Dawkowanie leku Meteospasmyl

Dawkowanie leku Meteospasmyl jest dobierane indywidualnie przez lekarza. Nie należy samodzielnie modyfikować dawki leku. W razie wątpliwości dotyczących dawkowania, zalecamy konsultację z lekarzem. Zazwyczaj stosowana dawka to 1 tabletka 2-3 razy dziennie, przyjmowana przed posiłkiem.

Możliwe działania niepożądane leku Meteospasmyl

Podczas stosowania leku Meteospasmyl mogą wystąpić działania niepożądane. Wśród nich są: uczucie suchości w ustach, obniżenie ciśnienia, zmiany samopoczucia oraz reakcje alergiczne.

Gdzie można kupić lek Meteospasmyl?

Lek Meteospasmyl jest dostępny w większości aptek na terenie Polski. Aby go zakupić, konieczne jest posiadanie ważnej recepty. Lek nie jest refundowany przez NFZ.

Cena leku Meteospasmyl

Cena leku Meteospasmyl może różnić się w zależności od apteki oraz miejsca zakupu. Zalecamy porównanie cen w różnych aptekach lub skorzystanie z porównywarek cen leków dostępnych online.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Meteospasmyl recepta online

 1. Paweł Kowalewski (zweryfikowany)

  Jestem zaskoczony, jak łatwo i sprawnie przebiegła zdalna konsultacja lekarska. Lekarz był kompetentny i udzielił mi dokładnych informacji dotyczących mojego problemu zdrowotnego. Recepta była wystawiona online, a ja nie musiałem wychodzić z domu.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.