Metronidazol Polpharma recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Metronidazol

Za działanie leku odpowiada substancja aktywna metronidazol, która ma działanie przeciwpierwotniakowe oraz antybakteryjne. Składniki leku przerywają łańcuch DNA tych organizmów, przez które dochodzi do infekcji. Lek dobrze działa na bakterie beztlenowe Gram-ujemne i Gram-dodatnie wybranych pierwotniaków. Preparat jest dostępny w formie tabletek doustnych, dopochwowych oraz roztworu do infuzji lub wstrzykiwań.

Dla kogo jest ten lek

Lek Metronidazol Polpharma jest stosowany w leczeniu zakażeń wywołanych bakteriami beztlenowymi. Preparat jest skuteczny w przypadkach takich jak: posocznicę, bakteriemię, zapalenie płuc, i inne. Jest to kluczowy lek w leczeniu wielu schorzeń bakteryjnych.

Kiedy nie stosować leku Metronidazol?

Leku Metronidazol Polpharma nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie należy przyjmować w czasie ciąży.

Dawkowanie leku Metronidazol

Dawkowanie leku jest dobierane indywidualnie przez lekarza. Ważne jest przestrzeganie zaleceń lekarza i nie decydować samodzielnie o modyfikacji dawki.

Możliwe działania niepożądane leku Metronidazol

Podczas stosowania leku Metronidazol mogą pojawić się działania niepożądane. W przypadku objawów sugerujących reakcję anafilaktyczną, przerwać stosowanie leku i skontaktować się z lekarzem.

Gdzie można kupić lek Metronidazol online?

Lek Metronidazol Polpharma jest dostępny w praktycznie każdej aptece. Lek można kupić na podstawie ważnej e-recepty. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem leku online, skorzystaj z naszej platformy e-recepty.

Czy można otrzymać receptę na Metronidazol online?

Tak, istnieje możliwość uzyskania e-recepty na lek Metronidazol online. Skorzystaj z naszej platformy, aby umówić się na konsultację z lekarzem online i otrzymać e-receptę bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.