Miansec recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Miansec to preparat antydepresyjny, który jest stosowany w leczeniu objawów depresyjnych o różnym podłożu. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie tego leku odpowiada jego substancja czynna mianseryna. Jej działanie polega na hamowaniu wychwytu zwrotnego noradrenaliny. Lek jest praktycznie pozbawiony działania cholinolitycznego z uwagi na jego strukturę. Lek ma działanie uspokajające, poprawia jakość snu. Nie wykazuje praktycznie wpływu na układ sercowo-naczyniowy, co często jest objawem ubocznym stosowania leków antydepresyjnych.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku Miansec zaleconego przez lekarza. W razie wątpliwości co do stosowania leku należy skonsultować się z lekarzem. Dawkowanie początkowe to 30 mg w podzielonej dawce lub jednorazowo przed snem. Dawkowanie może być stopniowo zwiększane do 60-90 mg na dobę. Poprawa występuję po 2-4 tygodniach stosowania.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Miansec nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie można przyjmować, jeśli równocześnie są stosowane leki takie jak inhibitory MAO. W czasie ciąży i karmienia piersią nie należy stosować żadnych leków bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Należy pamiętać, że na ogół korzyści ze stosowania je przewyższają. Podczas stosowania tego leku mogą pojawić się takie objawy jak: nadmierne uspokojenie, senność, nieprawidłowy skład krwi, niedokrwistość, wzmożone łaknienie, niedociśnienie, żółtaczka, zmiany skórne.

Gdzie można kupić lek?

Lek Miansec jest dostępny w większości aptek, jest dostępny tylko na receptę. Należy pamiętać, aby przechowywać lek w miejscu niedostępnym dla dzieci. Lek jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Miansec recepta online

 1. Tomasz Sikora (zweryfikowany)

  Jestem mile zaskoczony prostotą i skutecznością tej usługi. Recepta była dostępna w krótkim czasie, a lekarz był życzliwy i kompetentny. To naprawdę wygodne rozwiązanie dla osób potrzebujących pilnej recepty.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.