Micardis recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Micardis jest stosowany podczas leczenia samoistnego nadciśnienia tętniczego u osób dorosłych. Substancja czynna zapobiega chorobom sercowo-naczyniowym. Dzięki hamowaniu angiotensyny następuje rozkurczenie naczyń krwionośnych, które reguluje ciśnienie krwi. Lek jest stosowany doustnie.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Micardis – jak działa?

Lek Micardis jest stosowany w leczeniu samoistnego leczenia nadciśnienia tętniczego. Oznacza to, że schorzenie nie jest spowodowane inną chorobą. Substancja aktywna termisantan poprzez rozkurczenie naczyń pozwala na regulowanie i obniżenie ciśnienia krwi. Lek ten zapobiega także innych chorobom sercowo-naczyniowym, takim jak miażdżyca. Jednocześnie obniżenie ciśnienia nie wpływa na częstotliwość rytmu serca. Lek działa także ochronnie na pracę nerek.

Jak stosować ten lek?

Należy przestrzegać stosowania zaleconego przez lekarza. W zależności od tego, na co lek jest głównie przeznaczony, dawkowanie wynosi od 20 do 80 mg na dobę. Aby uzyskać pełne działanie leku, kuracja powinna trwać między 4 a 8 tygodni. Nie należy pomijać dawek, a jeśli zapomnimy o tabletce, nie zaleca się brać później podwójnej. W przypadku osób z dużymi zaburzeniami pracy nerek lekarz może zdecydować o zmniejszeniu dawki. Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych.

Przeciwwskazania – jakie są?

Koniecznie należy poinformować lekarza o innych lekach jakie przyjmujemy, żeby ograniczyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. W przypadku kobiet w ciąży oraz karmiących nie zaleca się stosowania leku, wymaga to konsultacji z lekarzem prowadzącym. Nie należy stosować leku w przypadku uczulenia na któryś z jego składników. W przypadku osób z problemami z wątrobą, także rekomendowane są inne preparaty.

Możliwe skutki uboczne

Lek Micardis jak każdy inny może wywołać skutki uboczne. Jeśli ich nasilenie będzie duże warto skonsultować to z lekarzem prowadzącym. Do najczęstszych działań niepożądanych należą zapalenie gardła, zapalenie pęcherza, problemy ze snem, zawroty głowy, biegunki, niestrawność, wzdęcia. Stosowanie leku może także prowadzić do zmniejszenia częstotliwości rytmu serca — bradykardii. Do rzadkich skutków ubocznych należą – zaburzenia widzenia, senność, uczucie niepokoju, tachykardia.

Gdzie kupić lek online?

Lek dostępny jest tylko na receptę. Jego refundacja wynosi 30%, a w przypadku osób powyżej 75 roku życia jest on bezpłatny. Lek dostępny jest w każdej aptece.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Micardis recepta online

 1. Paulina Kochan (zweryfikowany)

  Cieszę się, że zdecydowałam się na korzystanie z tej usługi. Otrzymałam receptę błyskawicznie i mogłam kupić potrzebny mi lek bez przeszkód. Dziękuję, że pomogłeś mi, doktorze!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.