Milgamma 100 recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Milgamma 100

Preparat Milgamma 100 zawiera dwie główne substancje czynne: benfotiaminę i pirydoksynę. Dzięki nim lek efektywnie uzupełnia niedobory witamin z grupy B, szczególnie witaminy B1 i B6. Jest polecany dla osób z niedoborami tych witamin wynikającymi z chorób układu nerwowego.

Dawkowanie i forma dostępności Milgamma 100

Dawkowanie leku powinno być dokładnie zgodne z zaleceniami lekarza. Dorośli pacjenci powinni zażywać 1 tabletkę 1-3 razy dziennie. Milgamma 100 dostępna jest także w formie roztworu do iniekcji, który jest szczególnie zalecany dla osób doświadczających silnych bólów.

Przeciwwskazania do stosowania Milgamma 100

Lek Milgamma 100 jest przeznaczony głównie dla dorosłych. Nie jest zalecany dla dzieci oraz młodzieży poniżej 18 roku życia. Przed zażywaniem leku w okresie ciąży lub karmienia piersią konieczna jest konsultacja z lekarzem. W przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu, Milgamma 100 nie powinna być stosowana.

Możliwe skutki uboczne po zażyciu Milgamma 100

Jak każdy lek, Milgamma 100 może powodować działania niepożądane. W sytuacji, gdy wystąpią objawy takie jak wykwity skórne, nadwrażliwość na światło lub reakcje anafilaktyczne, konieczne jest natychmiastowe przerwanie leczenia oraz kontakt z lekarzem.

Gdzie nabyć lek Milgamma 100 i jaka jest jego cena?

Lek Milgamma 100 jest szeroko dostępny w aptekach w całej Polsce. Aby dokonać zakupu, wymagana jest recepta. Cena leku może się różnić w zależności od miejsca zakupu i ilości tabletek w opakowaniu. Niestety, lek nie jest objęty refundacją przez NFZ.

Czy można kupić Milgamma 100 bez recepty?

Nie, lek Milgamma 100 jest dostępny tylko i wyłącznie na receptę. Wszelkie próby zakupu leku bez odpowiedniej recepty są niezgodne z obowiązującym prawem.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.