Email: kontakt@e-medycy.pl   |   Tel: 790 580 424

Miriam Wilczyńska internista

150.00 

(3 opinie klienta)

Jeśli Twój lekarz ginekolog nagle poszedł na urlop, a Ty potrzebujesz uzyskać receptę na antykoncepcję, z nami rozwiążesz ten problem szybko i profesjonalnie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nasz Internetowym Centrum Medycznym. E-porada w możliwie jak najkrótszym terminie, będzie dla Ciebie w tym wypadku najlepszym rozwiązaniem.

Nasz specjalista – lekarz Miriam Wilczyńska przeprowadzi z Tobą krótki wywiad. Jeśli zajdzie taka potrzeba to e-recepta będzie wystawiona na kontynuację terapii antykoncepcyjnej. Jednak to nie wszystko. Pani doktor z przyjemnością pomoże Ci w sytuacji, gdy pojawią się problemy zdrowotne u Ciebie lub Twojego dziecka. Korzystając z możliwości e-wizyty, w tym videochatów czy rozmów telefonicznych zbierze potrzebny wywiad, by następnie dopasować odpowiednie leczenie i przepisać potrzebne leki. A gdy będzie to niezbędne, wystawi e-zwolnienie. Gdyby jednak okazało się, że uzyskane informacje są niewystarczające, wystawi e-skierowanie, by rozwiać swoje wątpliwości.

Umów konsultacje

 • MOŻLIWOŚĆ WYBORU KONKRETNEGO SPECJALISTY Z LISTY DOSTĘPNYCH LEKARZY
 • SZYBKIE TERMINY, PROFESJONALNE PODEJŚCIE TO CECHY CHARAKTERYSTYCZNE INTERNISTYCZNEJ KONSULTACJI ONLINE
 • PODSUMOWANIE ORAZ ZALECENIA W WERSJI ELEKTRONICZNEJ OTRZYMYWANE NA E-MAIL LUB W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ
 • INTERNISTYCZNA KONSULTACJA ONLINE UMOŻLIWIA UZYSKANIE E-RECEPTY LUB E-ZWOLNIENIA

Informacje dodatkowe

Czas trwania

15 min.

E-recepta

Tak

E-skierowanie

Tak

E-zwolnienie

Tak

3 komentarze dla Miriam Wilczyńska internista

 1. Artur Turski (zweryfikowany)

  Miałem dzisiaj okazję i niezaprzeczalnie ogromną przyjemność skorzystania z teleporady u Pani Doktor i jestem pozytywnie zaskoczony! Doktor Wilczyńska wykazała się niezwykłą empatią, wiedzą oraz wspaniałym podejściem do klienta.

 2. Joanna Boniecka (zweryfikowany)

  Potrzebowałam e-receptę na antykoncepcję. Zamówiłam poradę on-line u Pani doktor. Porada przebiegła bez zastrzeżeń. Polecam.

 3. Bartek Sobczak (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z e-porady u Pani doktor. Nie dość, że podchodzi do pacjenta ze spokojem to jest bardzo dociekliwa i zainteresowana jego stanem zdrowia. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.