Mirtagen recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Mirtagen jest stosowany w leczeniu depresji. Jego substancją aktywną jest mirtazapina. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada jego substancja czynna mirtazapina, która ma działanie antydepresyjne. Działanie leku polega na blokowaniu odpowiednich receptorów adrenergicznych i serotoninergicznych. W efekcie jej działania nasilone jest neuroprzekaźnictwo noradrenergicznego i serotoninergiczne. W odróżnieniu od wielu leków antydepresyjnych ten nie wpływa na zwrotny wychwyt noradrenaliny i serotoniny.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Mirtagen jest przeznaczony do leczenia pacjentów w leczeniu dużych epizodów depresji.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Nie należy samodzielnie modyfikować dawki, przyjęcie większej dawki niż zalecana nie wpłynie na mocniejsze działanie leku, a może prowadzić do mocnych działań niepożądanych. Dorośli: zalecana dawka początkowa to 15-30 mg na dobę, a dawka podtrzymująca to 14-45 mg/dobę. Lek należy przyjmować raz dziennie wieczorem lub w podzielonych dawkach. Działanie leku można obserwować po 2-4 tygodniach. Jeśli po tym czasie nie pojawi się poprawa, lekarz może zdecydować o zmianie leczenia.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Mirtagen nie należy stosować jeśli istnieje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie można przyjmować, jeśli pacjent stosuje leki takie jak inhibitory MAO. W czasie ciąży i karmienia piersią nie należy stosować żadnych leków bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe działania uboczne

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Należy pamiętać, że na ogół korzyści ze stosowania leku je przewyższają. Jeśli jednak objawy będą się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem. Bardzo często: zwiększony apetyt, senność, uspokojenie, ból głowy, suchość w jamie ustnej, zwiększenie masy ciała. Często: nietypowe sny, dezorientacja, lęk, bezsenność, zawroty głowy, drżenie, niedociśnienie, biegunka, wymioty, wysypka, bóle stawów, bóle mięśni, bóle pleców, obrzęki obwodowe, zmęczenie. Niezbyt często: koszmary senne, mania, pobudzenie, halucynacje, niepokój psychoruchowy, parestezje, zespół niespokojnych nóg, omdlenia. Z nieznaną częstotliwością pojawiają się też: myśli i/lub zachowania samobójcze. Jeśli pacjent lub osoby z jego otoczenia zaobserwują takie zachowania, należy jak najszybciej skorzystać z pomocy lekarskiej.

Gdzie można kupić lek?

Lek Mirtagen jest dostępny tylko na podstawie recepty. Jest dostępny w opakowaniach po 30 tabletek 15 mg, 30 mg i 45 mg. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Mirtagen recepta online

 1. Sebastian Kaczmarczyk (zweryfikowany)

  Zdalna konsultacja lekarska to doskonałe rozwiązanie dla osób starszych, które mają trudności z poruszaniem się. Recepta była dostępna online, a lekarz był bardzo pomocny i cierpliwy. Jestem bardzo zadowolony z tej usługi.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.