Mywy recepta online

(1 opinia klienta)

Preparat Mywy do doustny lek antykoncepcyjny. W swoim składzie zawiera dwie substancje aktywne drospirenon i etynyloestradiol. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Tabletki antykoncepcyjne Mywy należą do tak zwanych preparatów złożonych. W swoim składzie zawierają dwie substancje aktywne drospirenon i etynyloestradiol. Ich działanie polega na hamowaniu owulacji. W czasie ich działania zachodzą także zmiany we właściwości śluzu, co uniemożliwia migrację plemników. Należy pamiętać, że tabletki antykoncepcyjne nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Kiedy stosować lek?

Lek Mywy w formie tabletek doustnych jest wskazany do stosowania przez kobiety, które chcą uniknąć zajścia w ciążę, lub jeśli istnieją ku temu przesłanki medyczne. Przepisanie leku powinno być poprzedzone wywiadem lekarskim i badaniami.

Antykoncepcja doustna – dawkowanie

W czasie przyjmowania leku bardzo ważne jest przestrzeganie stałej pory przyjmowania tabletek. Jest to ważne z uwagi na skuteczność leku. Opakowanie leku zawiera 28 tabletek (24 zawierających substancje aktywne i 4 tabletki placebo). Na blistrze są pomocne oznaczenia kolejności przyjmowania leku. Przyjmowanie zaczyna się w dniu rozpoczęcia cyklu.

Najpierw należy przyjąć 24 tabletki z substancjami aktywnymi, potem kolejne 4 z placebo. Po 2-3 dniach od ich przyjęcia powinno pojawić się krwawienie. Po 28 dniach przyjmowania należy rozpocząć kolejne opakowanie bez robienia przerwy.

Pominięcie tabletki

Należy unikać zmiany pory przyjmowania leku. Pominięcie tabletki może mieć wpływ na działanie leku. Jeśli tak się zdarzy, na ulotce dołączonej do opakowania dołączone jest postępowanie w razie pominięcia.

Kiedy nie stosować leku?

Nie należy stosować leku jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Tabletki antykoncepcyjne nie są przeznaczone do stosowania, jeśli występuje ryzyko choroby żylno-zakrzepowej.

Możliwe działania niepożądane

W czasie stosowania preparatu mogą pojawić się działania niepożądane. Często są to: wzrost masy ciała ból głowy, nudności, ból piersi, zmiany nastroju. Niezbyt często: migrena, wymioty, nudności, wysypka, pokrzywka, zatrzymanie płynów w organizmie, zmniejszenie libido. Rzadko: zakrzepy krwi, zmniejszenie masy ciała, rumień guzowaty, nietolerancja soczewek kontaktowych, reakcje nadwrażliwości, wydzielina z pochwy.

Cena i dostępność leku

Lek jest dostępny w większości aptek. Tabletki antykoncepcyjne Mywy kosztują ok. 28 złotych (28 tabletek). Lek jest dostępny tylko na receptę, nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Mywy recepta online

 1. Elżbieta Włodarczyk (zweryfikowany)

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze i czuję się teraz pewniej.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.