Naraya recepta online

(1 opinia klienta)

Preparat Naraya to tabletki antykoncepcyjne, przeznaczone do stosowania doustnego. W swoim składzie mają dwie substancje aktywne. Lek dostępny na receptę, nie podlega refundacji.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku Naraya odpowiadają zawarte w nim substancje aktywne. Preparat Naraya to złożony lek antykoncepcyjny. Substancje aktywne drospirenon i etynyloestradiol w czasie działania powodują zahamowanie owulacji, a także zmiany w endometrium. Lek jest przeznaczony dla kobiet, które chcą uniknąć zajścia w ciążę, lub jeśli istnieją ku temu przesłanki medyczne.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Naraya nie należy stosować jeśli występują nadwrażliwość na jego składniki. Przeciwwskazaniami do przyjmowania leku są: choroba żylno-zakrzepowa lub ryzyko jej wystąpienia, przebyty zawał, dławica piersiowa, nadciśnienie, ciężka i ostra niewydolność nerek. Należy poinformować lekarza o wszystkich chorobach i przyjmowanych lekach.

Dawkowanie leku

Przyjmowanie leku Naraya należy rozpocząć w pierwszym dniu cyklu. Opakowanie leku zawiera 21 tabletek. Po ich przyjęciu (jedna tabletka dziennie, o stałej porze) należy zrobić 7 dni przerwy. Podczas przerwy powinno pojawić się krwawienie z odstawienia. Po 7 dniach przerwy należy rozpocząć kolejne opakowanie. Dostępny jest także lek w wariancie Naraya Plus, który zawiera 28 tabletek (24 z substancjami aktywnymi i 4 z tak zwanym placebo).

Możliwe działania niepożądane

W czasie stosowanie leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli nie będą ustępować i zaczną się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem. Często są to: ból głowy, ból brzucha, trądzik, ból piersi, bolesne miesiączkowanie, zwiększenia masy ciała. Niezbyt często: kandydoza, opryszczka, zwiększony apetyt, depresja, zmiany nastroju, zmniejszenie libido, biegunka, zaparcia, łysienie, wyprysk, świąd.

Rzadko: astma oskrzelowa, niedosłuch, rumień guzowaty. Pełna lista możliwych działań niepożądanych znajduje się na ulotce dołączonej do opakowania.

Cena i dostępność leku

Cena leku może być różna w poszczególnych aptekach, jednak wynosi ok. 28-30 zł. Dostępny jest także preparat w wariancie Naraya Plus. Lek jest dostępny tylko na receptę, cena nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Naraya recepta online

 1. Dominika Klimczak (zweryfikowany)

  Pan Doktor jest lekarzem o ogromnej wiedzy medycznej, ale także o dużym sercu. Dziękuję za jego zaangażowanie w moje zdrowie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.