Nezyr recepta online

Nezyr to lek w postaci tabletek stosowany w leczeniu łysienia typu męskiego, czyli łysienia androgennego. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet. Preparat stosuje się w pierwszym etapie utraty włosów, jest rekomendowany dla mężczyzn w wieku 18-41 lat. Lek jest wydawany na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

W składzie tabletek Nezyr występuje substancja aktywna o nazwie finasteryd. Jej działanie ma zahamować proces łysienie w jego wczesnym etapie. Lek jest przeznaczony tylko dla mężczyzn, kuracja w przypadku kobiet nie będzie skuteczna. Inaczej reagują na substancje leku. Przyczyną łysienia typu męskiego jest połączenie czynników genetycznych i hormonu DHT. Lek Nezyr obniża poziom tego hormonu. On powoduje skrócenie wzrostu włosa oraz zmniejsza jego grubość. Kuracja tym lekiem jest rekomendowana dla mężczyzn z umiarkowaną i małą utratą włosów. W przypadku ich całkowitego braku leczenie nie przyniesie rezultatu.

Przyjmowanie leku

Kuracja lekami jest dobierana przez lekarza, lek jest wydawany na receptę. Podczas leczenia przyjmuje się jedną tabletkę dziennie, czas kuracji wynosi od 3 do 6 miesięcy i jest indywidualnie dobrany do pacjenta. Aby osiągnąć efekty kuracji, zalecane jest jej nieprzerywanie oraz pamiętanie o regularnym przyjmowaniu tabletek.

Jakie są przeciwwskazania?

Preparat Nezyr nie jest przeznaczony dla kobiet. Nie ma także potwierdzenia, że jest skuteczny u osób poniżej 18 roku życia. Jest rekomendowany dla mężczyzn w wieku 18-41 lat, u których występuje wczesny etap łysienia typu męskiego.

Nie można stosować tabletek, jeśli występuje nadwrażliwość na składniki. Jeśli pacjent przyjmuje inne leki oraz występują u niego schorzenia, należy o tym poinformować lekarza, zanim zaleci stosowanie kuracji.

Skutki niepożądane

Nezyr jak inne leki może wywoływać działania niepożądane. Jeśli te objawy nie będą ustępować lub będą się nasilać warto skonsultować się z lekarzem. Należą do nich — reakcje alergiczne, impotencja, zmniejszone libido. Mogą także pojawić się zaburzenia wątroby, ból jąder, zaburzenia erekcji, bezpłodność. W przypadku wystąpienia zmian w obrębie piersi (ból, guzki) należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem prowadzącym.

Gdzie kupić ten lek — e-recepta?

Lek jest dostępny tylko na receptę. W opakowaniu jest 28 tabletek. Lek nie jest refundowany. Jedna tabletka zawiera 1 mg substancji czynnej (fizasterydu). Lek można zamówić przez internet, ale konieczne będzie okazanie recepty.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.