Nimesil recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Nimesil

Proszek Nimesil to popularny lek, zawiera substancję aktywną nimesulid i jest znany z przeciwbólowego oraz przeciwgorączkowego działania. Ze względu na jego silne działanie, nie zaleca się przyjmowania innych leków przeciwbólowych podczas jego stosowania. Jest dobrze wchłaniany w układzie pokarmowym, a jedna saszetka dostarcza 100 mg substancji aktywnej.

Dla kogo Nimesil jest przeznaczony?

Lek Nimesil jest przeznaczony dla pacjentów, którzy szukają skutecznego leczenia bólowego, zwłaszcza gdy inne leki nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy potrzebują leku na silne bóle, takie jak bóle menstruacyjne. Warto jednak pamiętać, że nie rekomenduje się stosowania Nimesilu jako pierwszej kuracji przeciwbólowej.

Dawkowanie Nimesilu

Maksymalny czas trwania kuracji wynosi 15 dni. Saszetkę należy rozpuścić w połowie szklanki wody o temperaturze pokojowej i przyjmować dwa razy dziennie. Zmiana dawki powinna odbywać się tylko po konsultacji z lekarzem.

Skutki uboczne leku Nimesil

Mogą one obejmować biegunkę, wymioty, nudności oraz wzdęcia. Rzadziej występują takie skutki uboczne jak zapalenie żołądka czy reakcje skórne. Wszelkie działania niepożądane powinny być konsultowane z lekarzem.

Przeciwwskazania do stosowania Nimesilu

Osoby z nadwrażliwością na składniki czy planujące ciążę powinny unikać tego leku. Nimesil zawiera sacharozę, dlatego dla pacjentów z cukrzycą może nie być wskazany.

Gdzie można kupić Nimesil – e-recepta?

Jeśli chodzi o zakup Nimesilu, jest on dostępny w każdej aptece. Można go nabyć na e-receptę, a lek jest w 100% płatny, nie podlega refundacji. Często wyszukiwane są opakowania “nimesil cena 30 saszetek”, które są dostępne dla pacjentów.

Czy lek Nimesil jest bezpieczny?

Lek Nimesil jest ogólnie bezpieczny dla większości osób. Jednakże, jak każdy lek, może powodować pewne działania niepożądane, w tym poważne, takie jak owrzodzenie żołądka czy dwunastnicy. Ważne jest przestrzeganie zaleceń lekarza oraz regularne monitorowanie swojego stanu zdrowia podczas stosowania leku.

Jakie są opinie o leku Nimesil?

Opinie o leku Nimesil są zazwyczaj pozytywne. Pacjenci, którzy stosowali lek, zgłaszają, że skutecznie pomaga on w łagodzeniu bólu i stanów zapalnych. Jednak jak każdy lek, Nimesil może działać inaczej na różne osoby. Dlatego ważne jest, aby przed rozpoczęciem kuracji przeczytać opinie innych pacjentów, ale przede wszystkim skonsultować się z lekarzem i postępować zgodnie z jego zaleceniami.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Nimesil recepta online

 1. Waldemar Kaczmarczyk (zweryfikowany)

  Lekarz działał bardzo profesjonalnie i sprawnie. Pełne zadowolenie, polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.