Nobaxin recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Nobaxin to preparat antybakteryjny przeznaczony do stosowania ogólnego. Jest to antybiotyk z grupy makrolidowych, stosowany w leczeniu zakażeń bakteryjnych.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie tego leku odpowiada substancja aktywna azytromycyna. Jest to antybiotyk z grupy makrolidowych, a jego działanie polega na hamowaniu rozwoju białek bakteryjnych. Poprzez blokowanie rybosomów uniemożliwione zostaje wzrastanie i namnażanie komórek bakteryjnych. Jest to substancja bakteriostatyczna. Lek dobrze się wchłania.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Nobaxin jest stosowany w leczeniu zakażeń, które są wywołane przez drobnoustroje wrażliwe na azytromycynę, takich jak: zakażenie górnych dróg oddechowych, ostrym zapaleniu ucha środkowego, zakażenia dolnych dróg oddechowych, zakażenia skóry i tkanek miękkich, chorób przenoszonych drogą płciową.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Leku Nobaxin nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, ponieważ leku nie można przyjmować jeśli równocześnie stosowane są leki zobojętniające soki żołądkowe, digoksyna i kolchicyna, zydowucyna, astemizol, statyny, cisapryd, leki przeciwzakrzepowe i inne.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Leczenie jest dobierane przez lekarza na podstawie oceny stanu pacjenta. Dorośli i dzieci o masie ciała większej niż 45 kg: 500 mg raz na dobę przez 3 dni, lub 500 mg pierwszego dnia, i 250 mg przez kolejne 4 dni.

W leczeniu trądziku o umiarkowanym nasileniu u dorosłych dawkowanie to 500 mg raz na dobę przez 3 dni później 500 mg raz na tydzień przez 9 tygodni. W zakażeniach układu moczowo-płciowego należy przyjąć jednorazową dawkę 1000 mg.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Najczęściej są to: biegunka, nudności, wymioty, bóle brzucha, zmiany w obrazie krwi. Niezbyt często: zakażenia odpornymi bakteriami i drożdżakami, zapalenie płuc, zmniejszenie łaknienia, senność, niepokój, nerwowość, zaburzenia widzenia, kołatanie serca, krwawienie z nosa. A także zaparcia, wzdęcia, niestrawność, bóle mięśni, kości, stawów.

Gdzie można kupić lek?

Lek Nobaxin jest dostępny w większości aptek. Lek jest dostępny w opakowaniach po 2 i 3 tabletki 500 mg. Lek jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Nobaxin recepta online

 1. Anna Janikowska (zweryfikowany)

  W końcu ktoś zrozumiał, że w dzisiejszych czasach ludzie potrzebują szybkiego i wygodnego dostępu do leków. Dzięki tej usłudze mogę być spokojna o swoje zdrowie, nawet wtedy gdy nie mam czasu na wizytę u lekarza.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.