Noctis recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Noctis jest przeciwhistaminowy, substancją czynną preparatu jest doksylamina. Lek jest stosowany w krótkotrwałym leczeniu bezsenności, w trudnościach z zasypianiem. Dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Dla kogo jest ten lek?

Lek Noctis jest przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Jest przeznaczony do leczenia krótkotrwałej bezsenności i problemów z zasypianiem. Lek ma postać tabletek do stosowania doustnego.

Skład i działanie

Preparat Noctis należy do grupy leków przeciwhistaminowych I generacji. Substancja czynna blokuje receptory histaminowe H1, ma także działanie przeciwwymiotne. Lek działa uspokajająco, skraca czas potrzebny do zaśnięcia i wydłuża czas snu. Działanie leku jest dość szybkie i następuje ok. 30 minut od zażycia leku.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza, nie należy samodzielnie modyfikować zalecanej dawki. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem. Ten preparat to lek do krótkotrwałego działania. Dawkowanie rozpoczyna się od dawki 12,5 mg na ok. 30 minut przed snem, jeśli ta dawka będzie nie wystarczająca, lekarz może ją zwiększyć do 25 mg. Leku nie powinno stosować się przez więcej niż 7 dni. Jeśli w ciągu dnia u pacjenta pojawi się senność, może to być wskazaniem do obniżenia dawki. Lek nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. W przypadku pacjentów, powyżej 65 roku życia maksymalna dawka dobowa to 12, 5 mg.

Przeciwwskazania do stosowania

Leku nie należy przyjmować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Specjalną ostrożność należy zachować u pacjentów powyżej 65 roku życia, oraz tych z zaburzeniami czynności wątroby i nerek. Kobiety w ciąży i karmiące nie powinny przyjmować żadnego leku bez konsultacji z lekarzem. Leku nie można stosować, jeśli u pacjenta występują takie choroby jak: astma oskrzelowa, zapalenie oskrzeli, rozedma płuc, jaskra, rozrost gruczołu krokowego, niewydolność nerek, wątroby. W czasie wizyty trzeba poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach.

Skutki uboczne

Podczas stosowania leku bardzo często pojawiają się takie działania niepożądane jak: senność. Często/niezbyt często są to: zawroty głowy, zaburzenia widzenia, bóle głowy, szumy w uszach, nadmierne uspokojenie, biegunka, ból brzucha.

Gdzie można kupić lek?

Lek Noctis jest dostępny na receptę i nie podlega refundacji. Preparat jest dostępny w większości aptek. Opakowanie leku zawiera 14 tabletek 12,5 mg. Lek można także kupić w aptece internetowej.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Noctis recepta online

 1. Mateusz Piotrowski (zweryfikowany)

  Jestem pozytywnie zaskoczony szybkością i prostotą tej usługi. Recepta była gotowa do odbioru w aptece w kilkanaście minut od skonsultowania się z lekarzem online. To naprawdę ułatwia życie, zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.