Nolicin recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Nolicin

Lek Nolicin zawiera substancję czynną o nazwie norfloksacyna. Norfloksacyna jest chemioterapeutykiem z grupy fluorochinolonów. Jej głównym działaniem jest szybkie hamowanie aktywności komórek bakteryjnych, niszcząc bakteryjne DNA. Lek jest skutecznie wchłaniany przez organizm.

Dla kogo przeznaczony jest lek Nolicin 400 mg?

Nolicin jest lekiem dedykowanym do leczenia powikłanego zapalenia układu moczowego, bakteryjnego zapalenia gruczołu kroczowego i ostrego niepowikłalnego zapalenia pęcherza, zwłaszcza gdy inne leki okazały się nieskuteczne. Preparat jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.

Dawkowanie leku Nolicin 400 mg

Dawkowanie leku Nolicin jest bardzo ważne. Nie należy samodzielnie decydować o zmianie zaleconego dawkowania. Zaleca się przyjmowanie leku 2 h przed planowanym posiłkiem lub godzinę po nim. Unikaj zażywania leku razem z suplementami z minerałami, środkami zobojętniającymi sok żołądkowy lub preparatami multiwitaminowymi przez 2 godziny po zażyciu Nolicinu. Standardowa dawka to 1 tabletka 400 mg dwa razy dziennie.

Przeciwwskazania i skutki uboczne leku Nolicin

Nolicin nie jest zalecany dla dzieci i młodzieży poniżej 18. roku życia oraz osób z nadwrażliwością na składniki leku. Należy zachować ostrożność u pacjentów z niewydolnością nerek. W trakcie leczenia mogą wystąpić skutki uboczne, takie jak reakcje alergiczne, zapalenie jelita grubego czy zapalenie wątroby. W przypadku silnych skutków ubocznych, niezbędna jest konsultacja z lekarzem.

Opinie o leku Nolicin

Opinie pacjentów na temat leku Nolicin są różne. Wiele osób dostrzega pozytywne efekty leczenia, ale jak każdy lek, również Nolicin może powodować skutki uboczne. Zawsze warto konsultować się z lekarzem i czytać ulotkę dołączoną do opakowania.

Ulotka leku Nolicin

Ulotka leku Nolicin zawiera ważne informacje dotyczące dawkowania, skutków ubocznych, przeciwwskazań i innych ważnych kwestii związanych z lekiem. Zawsze warto ją przeczytać przed rozpoczęciem kuracji. Ulotkę można również znaleźć online lub uzyskać w aptece podczas zakupu leku.

Gdzie można kupić lek Nolicin i jaka jest jego cena?

Lek Nolicin jest dostępny w większości aptek i wymaga recepty. Niestety, lek nie podlega refundacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach, zalecamy odwiedzenie lokalnej apteki.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.