Normodipine recepta online

(1 opinia klienta)

Normodipine to lek w postaci tabletek, który jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego i dławicy piersiowej. Substancją czynną preparatu jest almodypina. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja czynna amlodypina. Jej działanie polega na zmniejszeniu napięcia mięśni gładkich na ścianach naczyń krwionośnych i ich rozszerzeniu. Przez to następuje obniżenie ciśnienia tętniczego, a także zmniejszony zostaje obwodowy opór naczyniowy.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Normodipine jest przeznaczony do stosowania podczas leczenia nadciśnienia tętniczego, przewlekłej dławicy piersiowej oraz dławicy naczynioskurczowej. Lek może być stosowany w leczeniu dzieci i młodzieży od 6 roku życia, a także dorosłych.

Dawkowanie leku

W przypadku stosowania tego preparatu należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości co do stosowanie leku, należy skonsultować się z lekarzem. Dawkowanie leku w przypadku osób dorosłych to 5 mg raz na dobę. Lekarz może zdecydować o zwiększeniu dawki do 10 mg.

Lek Normodipine może być stosowany w monoterapii lub w połączeniu z innymi preparatami. W leczeniu dzieci powyżej 6 roku życia i młodzieży do 17 roku życia, dawkowanie leku to 2,5 mg raz na dobę. Dawka może być zwiększona do 5 mg.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6 roku życia. Szczególną ostrożność należy zachować u osób z niewydolnością serca.

Działanie niepożądane

Podczas stosowanie leku mogą pojawić się działania niepożądane. Należy jednak pamiętać, że korzyści ze stosowanie leku, na ogół je przewyższają. Często pojawiają się: bóle głowy, zawroty głowy, kołatanie serca, zaczerwienienie twarzy, uderzenia gorąca. Niezbyt często: zmiany nastroju, depresja, złe samopoczucie, zaburzenia smaku, pocenie się, zaparcia, biegunka niedociśnienie tętnicze, świąd, pokrzywka.

Gdzie można kupić lek?

Lek Normodipine jest dostępny w większość aptek, nie ma problemu z jego dostępnością. Lek jest dostępny w opakowaniach 5 mg i 10 mg po 30 tabletek. Jest dostępny na receptę, podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Normodipine recepta online

 1. Klaudia Weissmann (zweryfikowany)

  Profesjonalna konsultacja z lekarzem, który zawsze słucha moich obaw i pomaga mi znaleźć najlepsze rozwiązanie. Gorąco polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.