Norvasc recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Norvasc jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Jest to preparat, który blokuje kanały wapniowe i działa na naczynia krwionośne. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada jego substancja aktywna amlodypina. Lek Norvasc jest przeznaczony do stosowania w leczeniu nadciśnienia tętniczego, przewlekłej dławicy piersiowej i dławicy naczynioskurczowej. Podczas działania składników leku następuje zmniejszenie napięcia mięśni gładkich, które znajdują się na ścianach, naczyń krwionośnych następuje także ich rozszerzenie. W efekcie czego obniżone jest ciśnienie tętnicze.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy stosować, jeśli u pacjenta występuje nadwrażliwość na składniki. Należy poinformować lekarze o wszystkich przyjmowanych lekach, w tym tych bez recepty. Nie należy podawać leku osobom z niedociśnieniem tętniczym, ze zwężeniem drogi odpływu z lewej komory serca. Leku nie należy przyjmować w ciąży.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowanie leku zaleconego przez lekarza, nie należy samodzielnie modyfikować zaleconej dawki. W leczeniu osób dorosłych dawkowanie to najczęściej 5 mg raz na dobę. Lekarz może zdecydować o zwiększeniu tej dawki do 10 mg na dobę. Lek Norvasc może być także podawany dzieciom powyżej 6 roku życia, dawkowanie to 2,5 do maksymalnie 5 mg na dobę.

Działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli nie będą ustępować i będą się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem. Często mogą pojawić się: bóle głowy, zmęczenie, osłabienie, zaczerwienienie twarzy, nudności. Niezbyt często: bezsenność, zmiany nastroju, drżenie, omdlenia, szumy uszne, zaparcia, biegunka, łysienie, plamica, niedociśnienie.

Gdzie można kupić lek?

Lek Norvasc należy przechowywać w miejscu trudno dostępnym dla dzieci. Lek jest dostępny tylko na podstawie ważnej recepty. Podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Norvasc recepta online

 1. Paulina Tybuś (zweryfikowany)

  Dziękuję panu doktorowi za opiekę nad moim zdrowiem i za to, że zawsze mogę liczyć na fachowe porady i pomoc. To dzięki niemu czuję się bezpiecznie i zdrowo.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.