Octeangin recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Kiedy stosować lek?

Octeangin jest lekiem stosowanym w chorobach układu oddechowego i chorobach gardła. Substancją czynną jest dichlowodorek oktenidyny, który wykazuje właściwości zwalczające grzyb, bakterie i wirusy. Zwalcza patogeny, które są odpowiedzialne za powstawanie stanów zapalnych. Lek jest dostępny w formie twardych tabletek do ssania. Wielu pacjentów szuka opinii na temat Octeangin, co świadczy o jego popularności.

Dawkowanie leku

Wielu pacjentów zastanawia się, jak stosować Octeangin. Lek ten jest dostępny na receptę, należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Lek należy ssać, a między tabletkami utrzymywać odstęp 3-4 godzin. Maksymalna dzienna dawka to 6 tabletek. Jest to preparat do krótkotrwałego stosowania, nie powinno się stosować tabletek dłużej niż 4 dni. Jeśli po tym czasie objawy nie ustąpią, należy skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Ten preparat jest przeznaczony dla dzieci powyżej 12 roku życia i dorosłych. Nie należy go podawać dzieciom poniżej 12 roku życia. Nie należy go stosować u pacjentów z nadwrażliwością na składniki.

Działanie niepożądane

W przypadku stosowania każdego leku mogą pojawić się działania uboczne. W przypadku preparatu Octeangin są to: reakcje alergiczne, podrażnienie błony śluzowej jamy ustnej, podrażnienie błony śluzowej żołądka, zaburzenia smaku, uczucie suchości w jamie ustnej. Mogą pojawić się też: niestrawność, nudności, ból brzucha. W przypadku ich pojawienia się należy skonsultować się z lekarzem.

Czy lek Octeangin jest bezpieczny?

Lek Octeangin jest ogólnie bezpieczny dla większości osób. Jednak może powodować pewne działania niepożądane, w tym poważne, takie jak reakcje alergiczne.

Jakie są opinie o leku Octeangin?

Opinie o leku Octeangin są zazwyczaj pozytywne. Pacjenci, którzy stosowali lek, zgłaszają, że pomaga on w łagodzeniu objawów zapalenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Jednak należy pamiętać, że lek Octeangin nie jest cudownym lekiem i aby osiągnąć pożądane efekty, konieczne jest stosowanie się do zaleceń lekarza.

Gdzie można kupić lek?

Ten preparat dostępny jest na receptę. Można go kupić w aptekach stacjonarnych i internetowych, wtedy należy podać pin do e-recepty. Lek nie podlega refundacji. Cena Octeangin może różnić się w zależności od apteki. Zalecamy porównanie ofert różnych aptek.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Octeangin recepta online

 1. Cezary Szymański (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z usługi, która umożliwia mi uzyskanie recepty w kilka minut, bez konieczności wychodzenia z domu. To idealne rozwiązanie dla zapracowanych osób.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.