Olfen 75 SR recepta online

(1 opinia klienta)

Olfen 75 SR to lek o działaniu ogólnym, zawiera niesteroidowy lek przeciwzapalny. Jest stosowany w leczeniu m.in. ostrych stanów zapalnych. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Substancją czynną leku jest diklofenak, niesteroidowy lek o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Jego działanie polega na hamowaniu aktywności cyklooksygenaz i zmniejsza objawy stanu zapalnego. Lek jest stosowany w leczeniu stanów zapalnych i bólach pochodzenia reumatycznego.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Olfen 75 SR jest stosowany w leczeniu ostrych stanów zapalnych, w leczeniu bólu pochodzenia reumatycznego, podczas leczenia zaburzeń powstałych poprzez choroby zwyrodnieniowe. Lek jest także podawany w czasie bolesnych obrzęków i stanów zapalnych po kontuzjach.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Zalecana dawka to 100-150 mg raz na dobę. Tabletkę należy połykać w całości, podczas posiłku, popijając szklanką wody.

Kiedy nie stosować leku?

Lek Olfen 75 SR jest przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Nie należy go podawać osobom poniżej 18 roku życia. Leku nie należy przyjmować, jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. W czasie ciąży i karmienia nie zaleca się stosowania leku. Należy poinformować lekarza o innych przyjmowanych lekach.

Działania niepożądane

Podczas przyjmowania leku Olfen 75 SR mogą pojawić się działania niepożądane. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem. Często pojawiają się takie jak: niestrawność, ból brzucha, wzdęcia, nudności, bóle głowy, zawroty głowy. Inne działania niepożądane występują rzadko.

Gdzie można kupić lek?

Lek Olfen 75 SR jest dostępny w aptekach stacjonarnych i internetowych, należy mieć ważną receptę. Lek jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Olfen 75 SR recepta online

 1. Arkadiusz Mazurek (zweryfikowany)

  Doktor był bardzo konkretny i rzeczowy, dziękuję za pomoc.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.