Oriven recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Oriven jest lekiem przeciwdepresyjnym, który ma inną budowę niż tradycyjne leki stosowane w leczeniu depresji. Substancją aktywną leku jest wenlafaksyna.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Substancją czynną leku Oriven jest wenlafaksyna. Jej działanie polega na nasilaniu aktywności neuroprzekaźników w ośrodkowym układzie nerwowym. Ma za zadanie hamowanie wychwytu zwrotnego serotoniny. Inna budowa leku sprawia, że podczas jego stosowania nie pojawiają się działania niepożądane, które występują podczas przyjmowania innych leków przeciwdepresyjnych, chodzi o takie działania jak działanie uspokajające, reakcje ze strony układu sercowo-naczyniowego.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Oriven jest przeznaczony do leczenia epizodów dużej depresji, zapobieganiu nawrotom, zaburzeń lękowych, napadów lękowych z agorafobią lub bez.

Dawkowanie leku

Lek Oriven jest dostępny w formie tabletek do stosowania doustnego. Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. W leczeniu epizodów dużej depresji dawkowanie leku to 75 mg raz na dobę, w razie potrzeby można stopniowo zwiększać dawkę do maksymalnie 375 mg na dobę. Leczenie powinno trwać przynajmniej 6 miesięcy.

W leczeniu zaburzeń lękowych i fobii społecznej, leczenie początkowe to 75 mg raz na dobę, dawka może być zwiększona do maksymalnie 225 mg na dobę. Leczenie lęków napadowych: dawka początkowa 37,5 mg na dobę, maksymalna dawka do 225 mg na dobę. Czas leczenia jest ustalany przez lekarza.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Lek jest przeznaczony jedynie dla osób dorosłych. Nie należy przyjmować leków w czasie ciąży i karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem. Nie należy stosować leku w przypadku nadwrażliwości na jego składniki. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach. Nie należy łączyć tego leku z inhibitorami MAO.

Działania niepożądane

Podczas przyjmowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Bardzo często są to: uczucie suchości w ustach, bóle głowy, nudności, pocenie. Często: zwiększenie stężenia cholesterolu we krwi, nerwowość, drżenie, stan splątania, zaburzenia widzenia, kołatanie serca, zmniejszenie łaknienia, wymioty, problemy z oddawaniem moczu. Niezbyt często wybroczyny, zwiększenie masy ciała apatia, zaburzenia smaku, biegunka, wysypka, łysienie.

Gdzie można kupić lek?

Lek Oriven jest dostępny w opakowaniach o różnej pojemności i stężeniu składników. Lek jest dostępny tylko na receptę, podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Oriven recepta online

 1. Arkadiusz Majewski (zweryfikowany)

  Usługa zdalnej konsultacji lekarskiej jest bardzo wygodna i oszczędza czas. Recepta była dostępna online, a lekarz udzielił mi fachowej porady. To sprawne rozwiązanie dla pacjentów, którzy potrzebują recepty na swoje leki.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.