Ospamox 500 recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Ospamox 500

Za działanie leku Ospamox 500 odpowiada substancja czynna amoksycylina. Jest to półsyntetyczna penicylina o silnym działaniu przeciwbakteryjnym. Działa przez hamowanie procesów syntezy ścian komórkowych bakterii, prowadząc do ich osłabienia i ostatecznej śmierci.

Wskazania do stosowania Ospamox 500

Lek Ospamox 500 jest stosowany w leczeniu zakażeń spowodowanych przez bakterie wrażliwe na amoksycylinę, takie jak: ostre zapalenie zatok, ostre zapalenie ucha środkowego, pozaszpitalne zapalenie płuc, odmiedniczkowe zapalenie nerek i inne. Jest także skuteczny w leczeniu boreliozy i zapobieganiu zapaleniu wsierdzia.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Nie zaleca się stosowania leku Ospamox 500 w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Przed rozpoczęciem kuracji warto poinformować lekarza o innych przyjmowanych lekach oraz ewentualnych chorobach. Pamiętaj, że antybiotyki nie są przeznaczone do długotrwałego stosowania.

Jak dawkować Ospamox 500?

Dawkowanie leku Ospamox 500 powinno być zgodne z zaleceniami lekarza. Leczenie jest indywidualnie dostosowywane. Dla dorosłych i dzieci ważących powyżej 40 kg zalecane dawkowanie w przypadku różnych schorzeń zostało opisane powyżej.

Możliwe skutki uboczne Ospamox 500

Podczas stosowania leku Ospamox 500 mogą wystąpić działania niepożądane. Mimo że na ogół korzyści przeważają nad potencjalnymi skutkami ubocznymi, warto być świadomym możliwych reakcji. Więcej informacji znajduje się w opisie powyżej.

Czy Ospamox 500 jest na receptę?

Tak, lek Ospamox 500 jest dostępny jedynie na receptę.

Ile kosztuje Ospamox 500?

Cena leku Ospamox 500 może się różnić w zależności od apteki. Najlepiej jest sprawdzić aktualną cenę bezpośrednio w aptece lub na stronach internetowych aptek.

Zakup Ospamox 500

Ospamox 500 jest dostępny w większości aptek na terenie Polski. Aby zakupić lek, konieczna jest recepta. Dodatkowo, lek jest objęty refundacją.

Gdzie znaleźć ulotkę Ospamox 500?

Ulotkę leku Ospamox 500 można znaleźć w opakowaniu produktu lub na oficjalnych stronach producenta oraz stronach internetowych aptek.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.