Ozempic recepta online

(2 opinie klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Ozempic Recepta Online: Wszystko, co Musisz Wiedzieć

Ozempic to lek przeciwcukrzycowy dostępny na receptę. Jego głównym składnikiem jest semaglutyd, peptyd produkowany w komórkach drożdży za pomocą inżynierii genetycznej. Semaglutyd wiąże się z receptorem GLP-1, wpływając na wydzielanie insuliny po posiłku i kontrolę glikemii.

Dla kogo jest Ozempic?

Ozempic jest przeznaczony głównie dla dorosłych pacjentów z cukrzycą typu 2. Może być stosowany samodzielnie lub w kombinacji z innymi lekami przeciwcukrzycowymi.

Jak zdobyć receptę na Ozempic?

Lek Ozempic jest dostępny na receptę, którą można zdobyć online. W przypadku wątpliwości dotyczących dawkowania lub potrzeby konsultacji, zaleca się kontakt z lekarzem.

Dawkowanie Ozempic

Zalecana początkowa dawka to 0,25 mg raz na tydzień. Po 4 tygodniach dawka jest zwiększana do 0,5 mg, a następnie do 1 mg i 2 mg w kolejnych etapach.

Działania niepożądane i przeciwwskazania

Podobnie jak inne leki, Ozempic może powodować działania niepożądane, takie jak nudności, biegunka czy hipoglikemia. Ważne jest, aby poinformować lekarza o wszelkich przyjmowanych lekach i potencjalnych przeciwwskazaniach.

Gdzie kupić Ozempic?

Ozempic, w formie roztworu do wstrzykiwań, jest dostępny w aptekach na receptę. Lek podlega również refundacji.

Często zadawane pytania:

Czy Ozempic można kupić bez recepty?

Ozempic to specjalistyczny lek przeciwcukrzycowy dostępny jedynie na podstawie recepty. Konsultacja z lekarzem lub uprawnionym pracownikiem służby zdrowia jest niezbędna do jego uzyskania.

Jakie są opinie pacjentów o Ozempic?

Pacjenci często wyrażają pozytywne opinie na temat Ozempic. Lek efektywnie wspomaga redukcję masy ciała, przy czym większość pacjentów nie doświadcza znaczących skutków ubocznych.

Czy są dostępne zamienniki leku Ozempic?

Chociaż nie istnieją bezpośrednie zamienniki dla leku Ozempic zawierającego semaglutyd, na rynku dostępne są preparaty z podobnymi substancjami czynnymi, skuteczne w terapii cukrzycy typu 2 oraz redukcji masy ciała:

 • Victoza z lispro-semaglutydem,
 • Saxenda z liraglutydem,
 • Trulicity z dulaglutydem.

Każdy z wymienionych leków podaje się w formie iniekcji podskórnej i działa w sposób zbliżony do Ozempic. Mogą one wywoływać podobne działania niepożądane, takie jak nudności, biegunka, zaparcia czy wymioty.

Ostatecznie decyzja o tym, który lek jest najlepszy dla Ciebie, powinna być podjęta po konsultacji z lekarzem.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

2 komentarze dla Ozempic recepta online

 1. Tomasz Kaźmierczak (zweryfikowany)

  Gorąco polecam usługi Pana Doktora. Wizyta online była bardzo skuteczna, otrzymałem dokładne zalecenia i receptę. Profesjonalizm na najwyższym poziomie!

 2. Patryk Michalski (zweryfikowany)

  Bez wychodzenia z domu, a konsultacja przebiegła tak, jakby byłam u lekarza osobiście. Bardzo polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.