Pimafucin recepta online

(1 opinia klienta)

Pimafucin to lek w postaci globulek dopochwowych lub kremu, substancja czynna natamycyna ma działanie przeciwgrzybiczne. Lek jest antybiotykiem polienowym, jest wydawany tylko na receptę i nie jest refundowany. Dostępny w opakowaniach z 3 i 6 globulkami, każda po 100 mg.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Lek Pimafucim zawiera w swoim składzie substancję czynną-natamacynę. Działa ona przeciwgrzybicznie, wykorzystywana w leczeniu drożdżaków skóry i błon śluzowych. Jedna globulka zawiera 100 mg substancji aktywnej, w jednej dawce kremu jest 20 mg. Namatycyna wpływa na błonę komórkową i doprowadza to śmierci grzyba, który powoduje infekcje. Rekomendowany czas stosowania to 3-6 dni, jeśli po tym czasie dolegliwości nie będą ustępować, zaleca się konsultację z lekarzem. Nie należy też przerywać kuracji bez konsultacji, może to wpływać na nawroty grzybicy pochwy.

Stosowanie preparatu

W przypadku kremu nakłada się go miejscowo tylko tam, gdzie występuje stan zapalny. Należy stosować 1-4 razy na dobę. W przypadku globulek stosuje się 1 dziennie, najlepiej na noc. Należy umieścić ją głęboko w pochwie. Nie stosować podczas okresu. Kuracja lekiem Pimafucim powinna trwać 3-6 dni. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do stosowania należy zasięgnąć porady lekarza. Nie zaleca się stosowania w czasie ciąży oraz podczas karmienia piersią. Lekarz prowadzący powinien zdecydować o konieczności włączenia tego leku jeśli u pacjentki wystąpi grzybica pochwy.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku w przypadku nadwrażliwości na jego składniki. Nie należy stosować w czasie miesiączki. Nie należy przekraczać rekomendowanego czasu kuracji. W przypadku braku efektu leczenia należy skonsultować się z lekarzem.

Skutki uboczne

Po aplikacji globulek i kremu może występować uczucie pieczenia oraz podrażnienia. Jeśli nie będą one ustępować i zaczną się, nasilać zaleca się kontakt z lekarzem prowadzącym. Substancja czynna leku działa miejscowo, nie jest wchłaniana przez skórę.

Gdzie można kupić lek – e-recepta?

Lek Pimafucin jest dostępny w formie globulek (3 i 6 w opakowaniu) oraz kremu. Preparat jest wydawany tylko na receptę. Lek nie jest objęty refundacją.

 

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Pimafucin recepta online

 1. Sara Jarząbek (zweryfikowany)

  Pozytywnie zaskoczyło mnie, że samo zamawianie recepty nie było skomplikowane. Sama już kilka razy korzystałam i polecam wszystkim w rodzinie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.