PolaRing recepta online

(1 opinia klienta)

Polaring to dopochwowy system terapeutyczny, które jest stosowany przez kobiety, które nie chcą zajść w ciąże. Lek zawiera etynyloestradiol i etonogestrel.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie

System dopochwowy zawiera etynyloestradiol i etonogestrel, które podczas stosowania są uwalniane do krwiobiegu. Ich działanie polega na hamowaniu owulacji. Jest to preparat złożony, zawiera jednak małe dawki hormonów.

Stosowanie preparatu

System Polaring jest przeznaczony do stosowania dopochwowego. Pacjentka umieszcza go w pochwie pierwszego dnia cyklu. System zostaje w pochwie przez 21 dni, po tym czasie należy go wyjąć o tej samej porze. Po 7 dniach przerwy należy umieścić w pochwie kolejny krążek. W czasie przerwy powinno pojawić się krwawienie. Należy co jakiś czas sprawdzać, czy system jest odpowiednio umieszczony.

Co jeśli system wypadnie?

Jeśli nastąpi wypadnięcie systemu w 1 lub 2 tygodniu należy go opukać zimną wodą i jak najszybciej umieścić w pochwie. Jeśli system znajdował się poza pochwą przez czas mniejszy niż 3 godziny, nie wpływa to na jego działanie. Jeśli czas był dłuższy, zaleca się stosowanie dodatkowej antykoncepcji. Jeśli system wypadł w 3 tygodniu, należy go wyrzucić i założyć nowy. Można także odczekać do wystąpienia krwawienia i założyć nowy, ale nie może to być później niż po 7 dniach od wypadnięcia.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Polaring nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie należy stosować w przypadku wystąpienia ryzyka choroby żylno-zakrzepowej. Preparat nie może być stosowany przez kobiety po zawale lub udarze, z bardzo wysokim ciśnieniem krwi, u kobiet z migreną z aurą.

Działania niepożądane

W czasie stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Często pojawiają się bóle brzucha, zakażenie pochwy, bóle głowy, migreny, ból piersi, trądzik, zwiększenie masy ciała. Niezbyt często: zaburzenia widzenia, zawroty głowy, wzdęcia, wymioty, zaparcia, zmęczenie, złe samopoczucie, dyskomfort w czasie stosunku. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z ulotką informacyjną dołączoną do opakowania.

Gdzie można kupić lek?

Opakowanie leku Polaring zawiera 3 krążki dopochwowe. Lek jest dostępny jedynie na receptę. Nie ma problemu z jego dostępnością.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla PolaRing recepta online

 1. Julia Zalewska (zweryfikowany)

  Pan Doktor jest nie tylko wyjątkowym specjalistą, ale także serdecznym i troskliwym człowiekiem. Dziękuję za jego profesjonalizm i empatię, które pomogły mi w powrocie do zdrowia.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.