Polpril recepta online

(1 opinia klienta)

Polpril to lek stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego, a także w zapobieganiu chorobom sercowo-naczyniowym. Substancją czynną preparatu jest ramipryl.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja czynna ramipryl, która jest inhibitorem konwertazy angiotensyny. Działanie leku polega na zmniejszeniu stężenia angiotensyny II, co prowadzi do obniżenia ciśnienia. Substancje leku mają także działanie przeciwmiażdżycowe. Lek jest stosowany w leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, a także w chorobach nerek.

Dawkowanie leku

Lek Polpril jest dostępny jedynie na receptę. Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Lek ma formę tabletek do stosowania doustnego. W leczeniu nadciśnienia dawka to 2,5 mg na dobę możliwe jest zwiększenie dawki co 2-4 tygodnie. Maksymalna dawka dobowa do 10 mg. W profilaktyce chorób układu sercowo-naczyniowego dawka początkowa to 2,5 mg raz na dobę. Dawkę można zwiększać w odstępach czasowych do maksymalnie 10 mg. Dawki mogą ulec zmianie jeśli u pacjenta stosowane są leki moczopędne.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Leku Polpril nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, w tym tych bez recepty. Preparatu nie należy stosować w czasie ciąży.

Działania niepożądane

W czasie stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Do częstych działań niepożądanych należą: bóle głowy, zawroty głowy, objawowe niedociśnienie, zaburzenia równowagi, zapalenie oskrzeli, zapalenie zatok przynosowych, biegunka, nudności, wymioty, niestrawność. Niezbyt często: zaburzenia rytmu serca, kołatanie serca, obniżenie zastoju, zaburzenia widzenia i inne. Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania.

Gdzie kupić lek?

Lek Polpril jest dostępny w opakowaniu po 28 tabletek 2,5 mg, 5 mg lub 10 mg. Lek jest dostępny jedynie na receptę. Lek jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Polpril recepta online

 1. Karolina Szewczyk (zweryfikowany)

  Profesjonalne podejście i szybka obsługa. Bardzo polecam ten serwis dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiego dostępu do leków.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.