Polsart recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Polsart jest stosowany w leczeniu samoistnego nadciśnienia tętniczego i w celu zmniejszenia zachorowania na choroby sercowo-naczyniowe. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Kiedy nie stosować leku?

Leku Polsart nie można podawać osobom poniżej 18 roku życia. Nie należy go podawać jeśli występuję nadwrażliwość na składniki aktywne. Leku nie należy stosować w czasie ciąży i karmienia piersią. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, ponieważ preparatu nie można przyjmować równocześnie z niektórymi z nich.

Skład i działanie leku

Za działanie tego leku odpowiada substancja aktywna telmisartan. Substancja ta należy do grupy leków nazywanych antagonistami receptora angiotensyny II. Jego działanie polega na hamowaniu receptora angiotensyny II i następuje obniżenie ciśnienia tętniczego. Lek Polsart jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego oraz w profilaktyce chorób układu sercowo-naczyniowego. Działanie leku nie wpływa na częstotliwość rytmu serca. Jego działanie zaczyna się po ok. 3 godzinach od przyjęcia leku.

Dawkowanie leku

Nie należy samodzielnie zmieniać dawki zaleconej przez lekarza. W leczeniu nadciśnienia tętniczego dawkowanie to 40 mg raz na dobę, w niektórych przypadkach wystarczająca jest dawka 20 mg, maksymalna dawka, jaką może zalecić lekarz to 80 mg na dobę. Efekty leczenia na ogół uzyskuje się po ok. 4-8 tygodni. U chorych z zaburzeniami nerek lekarz może zdecydować o zmniejszeniu dawki.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli nie będą ustępować i będą się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem. Niezbyt często mogą pojawić się takie jak: zakażenia górnych dróg oddechowych, zakażenia układu moczowego, bezsenność, omdlenia, zawroty głowy, objawy wywołane niedociśnieniem tętniczym, biegunka, niestrawność, wzdęcia, wysypka, świąd, pokrzywka.

Gdzie można kupić lek?

Lek Polsart jest dostępny w większości aptek, jednak należy mieć ważną receptę. Lek jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Polsart recepta online

 1. Anna Grzesik (zweryfikowany)

  Profesjonalne podejście lekarza i szybka recepta to były dla mnie zbawienie w nagłej sytuacji. Dziękuję!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.