Pragiola recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Pragiola – Informacje o leku, dawkowaniu i opinie

Skład i działanie leku

Za działanie leku Pragiola odpowiada substancja czynna pregablina. Jest to pochodna kwasu gamma-aminoamsłowego, który jest naturalnym neuroprzekaźnikiem. Lek ma działanie przeciwpadaczkowe i przeciwbólowe.

Kiedy stosować lek?

Lek Pragiola jest stosowany w leczeniu zaburzeń lękowych, leczeniu padaczki, a także w leczeniu obwodowego i ośrodkowego bólu neuropatycznego.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. W przypadku leczenia padaczki u osób dorosłych, dawkowanie leku to początkowa dawka 150 mg na dobę. Leczeniu bólu o podłożu neuropatycznym: zalecana początkowa to 150 mg na dobę.

Kiedy nie stosować leku?

W przypadku leku Pragiola istnieją przeciwwskazania do jego stosowania. Nie należy go stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku Pragiola mogą pojawić się działania niepożądane, takie jak: zawroty głowy, ból głowy, senność, suchość w jamie ustnej i inne. Przed zastosowaniem leku należy dokładnie zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania.

Gdzie można kupić lek?

Lek Pragiola jest dostępny w większości aptek, można go kupić tylko na receptę. Lek nie podlega refundacji.

Ulotka leku Pragiola

Dla dokładnych informacji na temat leku, jego składu, działania oraz przeciwwskazań zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania.

Opinie o leku Pragiola

Pragiola to lek stosowany w wielu schorzeniach, cieszy się pozytywnymi opiniami pacjentów. Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią o leku, zostaw komentarz poniżej.

Cena leku Pragiola

Ceny leku Pragiola mogą różnić się w zależności od apteki. Zalecamy porównanie cen w różnych punktach sprzedaży przed zakupem.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Pragiola recepta online

 1. Czesław Górecki (zweryfikowany)

  Jako osoba zapracowana, doceniam możliwość zdalnej konsultacji lekarskiej. Recepta była dostępna szybko, a lekarz udzielił mi jasnych odpowiedzi na moje pytania. To wygodne rozwiązanie, które ułatwia proces uzyskania recepty na potrzebne leki.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.