Prefaxine recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Prefaxine jest dostępny w postaci tabletek do stosowania doustnego. Jest to lek przeciwdepresyjny o nowoczesnej budowie. Substancją czynną leku jest wenalafaksyna. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku Prefaxine odpowiada substancja aktywna wenlafaksyna. Jej działanie polega na nasileniu aktywności neuroprzekaźników w ośrodkowym układzie nerwowym. Dochodzi do hamowania wychwytu zwrotnego serotonimy i noradrenaliny, dopaminy. Przez to zwiększony jest ich sygnał. W odróżnieniu od innych leków, o tradycyjnej budowie, ten preparat nie powoduje takich skutków ubocznych jak działanie cholinolityczne, uspokajające.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Prefaxine  jest wskazany do stosowania podczas leczenia epizodów dużej depresji i w zapobieganiu nawrotom, w leczeniu fobii społecznej.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Prefaxine nie należy stosować, jeśli u pacjenta występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie można stosować równocześnie z inhibitorami MAO. Podczas ciąży i karmienia piersią nie należy stosować żadnych leków bez konsultacji z lekarzem. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza, nie należy samodzielnie decydować o modyfikacji dawki. W leczeniu depresji i zapobieganiu nawrotom: Dorośli początkowo 75 mg na dobę, dawkę można stopniowo zwiększać do dawki 375 g na dobę. Fobia społeczna: dawkowanie osób dorosłych to początkowo 75 mg na dobę, lekarz może zwiększyć dawkę do 225 mg na dobę.

Działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. W czasie stosowania tego preparatu bardzo często występuje: suchość w ustach, ból głowy, nudności. Często: zwiększenie stężenia cholesterolu we krwi, obniżone libido, drżenia, stan splątania, zaburzenia widzenia, rozszerzenie źrenic, zaburzenia erekcji, zaburzenia ejakulacji, problemy z oddawaniem moczu, częstomocz. Niezbyt często: wybroczyny, omamy, zwiększenie masy ciała, apatia, zaburzenia smaku, szum w uszach, omdlenia, tachykardia, biegunka. Rzadko: drgawki, reakcje maniakalne. Bardzo rzadko: nieprawidłowy skład krwi, zapalenie wątroby, majaczenie, zachowania samobójcze, świąd, pokrzywka.

Gdzie można kupić lek?

Lek Prefaxine jest dostępny tylko na receptę, można go kupić w aptekach stacjonarnych. Lek jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Prefaxine recepta online

 1. Hubert Górski (zweryfikowany)

  Usługa zdalnej konsultacji lekarskiej jest bardzo wygodna i oszczędza czas. Recepta była dostępna online, a lekarz udzielił mi fachowej porady. To sprawne rozwiązanie dla pacjentów, którzy potrzebują recepty na swoje leki.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.