Pregabalin Mylan recepta online

(3 opinie klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku **Pregabalin Mylan** odpowiada substancja w nim zawarta – pregabalina. Jest to pochodna kwasu gamma-aminomałowego, która ma działanie przeciwdrgawkowe i przeciwbólowe.

Kiedy stosować lek?

Lek Pregabalin Mylan jest przeznaczony dla osób dorosłych. Jest podawany w leczeniu bólu neuropatycznego pochodzenia ośrodkowego, w leczeniu padaczki oraz leczeniu zaburzeń lękowych.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Jeśli masz wątpliwości co do stosowania leku, zalecamy konsultację z lekarzem online. Szczegóły dotyczące dawkowania znajdują się poniżej:

 • Leczenie bólu neuropatycznego: początkowo 150 mg na dobę w 2-3 podzielonych dawkach.
 • Leczenie skojarzone napadów padaczki: 150 mg w 2-3 dawkach na dobę.
 • Zaburzenia lękowe: Początkowo 150 mg na dobę w 2-3 podzielonych dawkach.

Przeciwwskazania do stosowania

Leku Pregabalin Mylan nie należy stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. W czasie ciąży i karmienia piersią nie należy stosować żadnych leków bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane takie jak zawroty głowy, senność, zaburzenia pamięci i inne. Szczegółowa lista znajduje się na ulotce informacyjnej dołączonej do leku.

Gdzie można kupić lek?

Lek Pregabalin Mylan jest dostępny w większości aptek, jednak dostępny jest wyłącznie na receptę. Można go zdobyć w opakowaniach po 56 tabletek o różnych dawkach.

Uzależnienie od Pregabalin Mylan

Pregabalin Mylan nie jest tak uzależniający jak leki opioidowe, ale może powodować uzależnienie fizyczne i psychiczne. Przy długotrwałym stosowaniu może rozwinąć się tolerancja na lek.

Bezpieczeństwo stosowania w ciąży i podczas karmienia piersią

Pregabalin Mylan nie jest zalecany w ciąży i podczas karmienia piersią. Lek może przenikać przez barierę łożyskową i do mleka matki, co może wpływać na dziecko.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Pregabalin Mylan recepta online

 1. Marcin Czarnecki (zweryfikowany)

  Niesamowity serwis! Pan Doktor to genialny lekarz, bardzo miły i komunikatywny. Szybko udzielił mi pomocy w sytuacji kryzysowej. Bardzo polecam!

 2. Tomasz Kaźmierczak (zweryfikowany)

  Pełen profesjonalizm, pan doktor bardzo kompetentny i uprzejmy. Wizyta online była bardzo efektywna, otrzymałem receptę w krótkim czasie. Polecam zdecydowanie!

 3. Marek Sikora (zweryfikowany)

  Wspaniała opcja dla osób, które mają problemy z dojazdem lub brakiem czasu. Konsultacja przebiegła bezproblemowo, polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.