Pregablin Accord recepta online

(3 opinie klienta)

Lek Pregablin Accord jest to preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwdrgawkowym. Substancją czynną leku jest pregablina. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja czynna pregablina. Jest dobrze wchłaniana do organizmu. Jedna tabletka zawiera 75 mg pregabliny.

Dla kogo jest ten lek

Preparat Pregablina Accord jest stosowany w leczeniu bólu neuropatycznego pochodzenia obwodowego i ośrodkowego u pacjentów dorosłych. Jest podawany w leczeniu skojarzonym napadów padaczkowych. Preparat jest też wykorzystywany do leczenia zaburzeń lękowych.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza, nie należy samodzielnie modyfikować dawki. W razie wątpliwości co do stosowania leku należy skonsultować się z lekarzem. Leczenie jest indywidualnie dobierane przez lekarza. W leczeniu bólu pochodzenia obwodowego i ośrodkowego, padaczki, zaburzeń lękowych: dawka wynosi od 150 mg do 600 mg na dobę. Lekarz poinformuje o szczegółach przyjmowania leku.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Pregablina Accord nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych bez recepty. W czasie ciąży oraz karmienia piersią nie należy przyjmować żadnych leków bez konsultacji z lekarzem.

Gdzie można kupić lek?

Lek Pregablina Accord jest dostępny tylko na receptę. Można go kupić w każdej aptece. Dostępny jest w opakowaniach 150 mg i 75 mg po 56 tabletek. Lek nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Pregablin Accord recepta online

 1. Tomasz Kaźmierczak (zweryfikowany)

  Bardzo polecam tego lekarza. Wizyta online była wygodna i efektywna. Pan doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania i udzielił fachowej porady.

 2. Mikołaj Zawadzki (zweryfikowany)

  Zdecydowanie polecam tę usługę, zwłaszcza osobom, które chcą uniknąć tłumów i kolejek. Profesjonalizm w każdym calu!

 3. Adrian Stanisławski (zweryfikowany)

  Obsługa była świetna, serdecznie polecam Pana Doktora. Wszystko przebiegło bardzo fachowo, z pełnym profesjonalizmem.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.