Priligy recepta online

(2 opinie klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Wszystko, co musisz wiedzieć o leku Priligy

Priligy to popularny lek, który pomaga wielu mężczyznom w leczeniu problemów z przedwczesnym wytryskiem. Ale czy wiesz, jak działa i czy można go kupić bez recepty? Dowiedz się więcej poniżej!

Skład i działanie leku Priligy

Lek Priligy zawiera substancję czynną dapoksetynę, która należy do inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Działanie leku polega na wydłużeniu czasu potrzebnego do wytrysku oraz utrzymania nad nim kontroli. Jest on przeznaczony głównie dla mężczyzn w wieku 18-64 lat.

Dawkowanie leku Priligy

Preparat jest dostępny na receptę. Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Dawkowanie początkowe to 30 mg leku, przyjmowane na 1-3 h przed planowanym stosunkiem. Lek można przyjmować maksymalnie raz na dobę. Jeśli po przyjęciu dawki 30 mg nie pojawi się poprawa i nie wystąpią reakcje niepożądane, dawka może zostać zwiększona do 60 mg. Po podaniu 6 dawek lekarz powinien zdecydować o kontynuacji leczenia.

Kiedy nie stosować leku Priligy?

Leku nie można stosować, jeśli u pacjenta występuje nadwrażliwość na składniki. Preparat nie jest przeznaczony dla osób z problemami z sercem oraz w przypadkach wcześniejszych omdleń. Leku nie można także stosować, jeśli u pacjenta występuje mania. Priligy nie można łączyć z niektórymi lekami, takimi jak: leki stosowane w leczeniu depresji (MAO), leki zawierające tiorydazynę, let, linezolid, ziele dziurawca, tramadol czy leki na migrenę.

Możliwe działanie niepożądane leku Priligy

Przyjmowanie Priligy może prowadzić do pewnych działań niepożądanych. Jeśli wystąpią objawy takie jak drgawki, zmiany nastroju lub myśli samobójcze, skonsultuj się niezwłocznie z lekarzem. Aby zminimalizować ryzyko omdlenia, należy popijać tabletkę szklanką wody i nie stosować leku, gdy jest się odwodnionym. Częste działania niepożądane to m.in. rozdrażnienie, lęk, nadmierne pocenie się, biegunka, zaparcia, trudności w osiągnięciu erekcji, dziwne sny, uczucie zmęczenia, problemy z koncentracją i szumy w uszach.

Gdzie można kupić lek Priligy?

Ten preparat jest dostępny jedynie na receptę. Można go zakupić w większości aptek, a także w aptekach online. Lek jest dostępny w opakowaniach 30 mg lub 60 mg.

Priligy – pytania i odpowiedzi

Czy Priligy jest uzależniający?

Priligy nie jest uważany za lek uzależniający. Jednak u niektórych osób może rozwinąć się tolerancja na lek, co oznacza, że konieczne będzie przyjmowanie coraz większych dawek, aby uzyskać taki sam efekt.

Czy Priligy jest bezpieczny w ciąży i podczas karmienia piersią?

Priligy nie jest zalecany w ciąży i podczas karmienia piersią. Lek może przenikać przez barierę łożyskową i do mleka matki, gdzie może mieć szkodliwy wpływ na płód lub dziecko.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

2 komentarze dla Priligy recepta online

 1. Krzysztof Zieliński (zweryfikowany)

  Pan doktor jest bardzo empatyczny i słucha pacjenta uważnie. Wizyta online była komfortowa, a lekarz udzielił mi jasnych wyjaśnień dotyczących mojego stanu zdrowia. Recepta została wystawiona bez problemów. Gorąco polecam!

 2. Igor Zalewski (zweryfikowany)

  Szybka, fachowa i profesjonalna usługa, a lekarz udzielił mi jasnych i zrozumiałych odpowiedzi na moje pytania. Gorąco polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.