Primolut recepta online

Lek Primolut jest wykorzystywany do leczenia krwawienia na tle zaburzeń czynnościowych, endometriozy. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Lek Primolut w swoim składzie zawiera odpowiednik hormonu żeńskiego progestagen. Lek jest wskazany do stosowania w leczeniu krwawienia na tle zaburzeń czynnościowych, u kobiet w leczeniu endometriozy.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Primolut nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie można stosować jeśli pacjentka jest w ciąży lub podejrzewa ciążę, jeśli karmi piersią, jeśli istnieje ryzyko choroby żylno-zakrzepowej. Leku nie należy przyjmować także po zawale, udarze, w przypadku cukrzycy z powikłaniami naczyniowymi, jeśli pacjentka ma ciężką chorobę wątroby. Należy poinformować lekarza o wszystkich stosowanych lekach, w tym tych bez recepty.

Dawkowanie leku

Nie należy samodzielnie modyfikować dawki leku zaleconej przez lekarza. Jeśli pojawią się wątpliwości co do stosowania leku, należy skonsultować się z lekarzem. Krwawienie na tle zaburzeń czynnościowych: 1 tabletka 3 razy na dobę, lek należy przyjmować przez 10 dni. Po 2-4 dniach od zakończenia przyjmowania leku pojawi się krwawienie z odstawienia.

Leczenie endometriozy: należy rozpocząć przyjmowanie tabletek pomiędzy 1 a 5 dniem cyklu, przyjmuje się 1 tabletkę 2 razy na dobę. Lekarz może zdecydować o zmianie dawki. Leczenie trwa od 4 do 6 miesięcy.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Bardzo często: krwawienie z macicy, skąpe miesiączki. Często: ból głowy, nudności, brak krwawienia, obrzęk. Niezbyt często: migrena. Rzadko: reakcje nadwrażliwości, pokrzywka, wysypka. Bardzo rzadko: zaburzenia widzenia, duszności.

Gdzie można kupić lek?

Lek Primolut jest dostępny w prawie każdej aptece, jest dostępny na receptę. Lek nie podlega refundacji. Należy go przechowywać w miejscu trudno dostępnym dla dzieci.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.