PrinceX recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

PrinceX to nowatorski lek, który ma na celu wspomagać mężczyzn borykających się z problemami z erekcją, umożliwiając im lepsze i bardziej satysfakcjonujące życie seksualne. Jest to lek na receptę, którą można zamówić online na stronie e-medycy.pl, zapewniając dyskrecję i wygodę.

Jak Działa PrinceX?

Syldenafil, główny składnik aktywny PrinceX, jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Działa on przez zwiększenie przepływu krwi do prącia, umożliwiając osiągnięcie i utrzymanie erekcji w odpowiedzi na stymulację seksualną. Jest to lek efektywny i bezpieczny, o ile stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza.

Dawkowanie i Stosowanie

PrinceX jest dostępny w postaci tabletek powlekanych. Zalecana dawka początkowa to 25 mg, przyjmowana około jednej godziny przed planowaną aktywnością seksualną. Dawkę można dostosować indywidualnie, w zależności od reakcji organizmu. Leku nie powinno się stosować częściej niż raz na dobę.

Składniki i Bezpieczeństwo

Głównym składnikiem PrinceX jest syldenafil. Każda tabletka zawiera 25 mg syldenafilu w postaci cytrynianu. Produkt jest bezpieczny dla zdrowia, o ile jest stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza i nie występują przeciwwskazania do jego stosowania.

Interakcje z Innymi Lekami

PrinceX może wchodzić w interakcje z niektórymi lekami, dlatego bardzo ważne jest, aby poinformować lekarza o wszystkich lekach, które pacjent przyjmuje obecnie lub ostatnio. Leków z grupy azotanów, leków uwalniających tlenek azotu, takich jak azotyn amylu („poppers”), oraz riocyguatu nie powinno się stosować jednocześnie z PrinceX, ponieważ może to prowadzić do niebezpiecznego obniżenia ciśnienia tętniczego.

Możliwe Efekty Uboczne

Jak każdy lek, PrinceX może powodować działania niepożądane, chociaż nie każdy je odczuwa. Należy skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpią poważne reakcje alergiczne, ból w klatce piersiowej lub nagła utrata wzroku lub słuchu. Inne możliwe efekty uboczne to bóle głowy, zaczerwienienie twarzy, zaburzenia trawienia, zawroty głowy, zaburzenia widzenia i zatkanie nosa.

Często Zadawane Pytania

Czy PrinceX jest dostępny bez recepty?

Nie, PrinceX jest lekiem na receptę i można go nabyć tylko po konsultacji z lekarzem.

Czy można pić alkohol podczas stosowania PrinceX?

Nadmiernego spożycia alkoholu należy unikać podczas leczenia PrinceX, ponieważ może to zwiększyć ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.

Czy PrinceX jest bezpieczny dla kobiet?

Lek PrinceX nie jest przeznaczony dla kobiet i nie powinien być przez nie stosowany.

Czy PrinceX można stosować z innymi lekami na zaburzenia erekcji?

Nie, nie zaleca się stosowania PrinceX równocześnie z innymi lekami zawierającymi syldenafil lub inne leki na zaburzenia erekcji bez konsultacji z lekarzem.

Czy PrinceX działa natychmiast po zażyciu?

Nie, zaleca się przyjęcie PrinceX około jednej godziny przed planowaną aktywnością seksualną. Efekty leku mogą różnić się w zależności od indywidualnych cech organizmu.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania PrinceX?

Przeciwwskazania do stosowania PrinceX obejmują nadwrażliwość na syldenafil lub inne składniki leku, stosowanie leków z grupy azotanów i leków uwalniających tlenek azotu, oraz ciężkie choroby serca lub wątroby. Pełną listę przeciwwskazań znajdziesz w ulotce dołączonej do opakowania leku.

Czy PrinceX wpływa na płodność lub ciążę?

PrinceX nie jest przeznaczony dla kobiet, dlatego nie ma danych na temat jego wpływu na płodność lub ciążę. Mężczyźni planujący mieć dzieci powinni omówić stosowanie leku z lekarzem.

Czy mogę prowadzić pojazdy po zażyciu PrinceX?

PrinceX może wywierać niewielki wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn, ze względu na możliwość wystąpienia zawrotów głowy i zaburzeń widzenia. Zaleca się ostrożność.

Jak przechowywać PrinceX?

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce dołączonej do opakowania leku.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.