Email: kontakt@e-medycy.pl   |   Tel: 790 580 424

Umów konsultacje

Bogdan Latecki psychiatra, psychoterapeuta

(6 opinii klienta)

120.00 

Pęd dzisiejszych czasów, ciągłe okoliczności stresowe, nieprzewidziane sytuacje, które znacząco mogą wpływać na pogorszenie naszego samopoczucia to jedne z wielu bodźców, które mogą wywołać depresje. Czynniki te wywołują również inne zaburzenia natury psychologicznej.

Gdy okazuje się, że doświadczasz ciągłego podenerwowania, masz problemy ze snem lub przerasta Cię codzienność, skontaktuj się z nami. Nasz specjalista z zakresu psychiatrii – Bogdan Latecki, lekarz z ponad 30-letnim stażem pomoże Ci znaleźć optymalne wyjście z każdej sytuacji.

Konsultacje online są doskonałym rozwiązaniem. Zapewniają komfort oraz wygodę. Nie musisz nic robić, oprócz włączenia komputera. Nasz specjalista stosuje wobec Pacjentów zasadę leczenia dwutorowego, dlatego podczas e-porady otrzymasz zapewne e-receptę na niezbędne leki, a gdy zajdzie taka potrzeba również e-skierowanie na dodatkowe badania oraz e-zwolnienie w razie konieczności. Gwarantujemy Ci wysoki komfort wizyty. Nie czekaj więc, problemy nie miną same, daj sobie pomóc!

 • KONSULTACJA PSYCHIATRYCZNA ONLINE – ŁATWY I SPRAWNY DOSTĘP DO WYBRANEGO SPECJALISTY
 • MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA E-RECEPTY NA NIEZBĘDNE LEKI LUB E -ZWOLNIENIA
 • PSYCHIATRYCZNA KONSULTACJA ONLINE – TERMIN ODPOWIEDNI DLA CIEBIE, W MIEJSCU NAJBARDZIEJ KOMFORTOWYM DLA CIEBIE – W TYM, W TWOIM ZACISZU DOMOWYM
 • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE NASZEJ PROFESJONALNEJ KADRY MEDYCZNEJ DO KAŻDEGO PRZYPADKU

Informacje dodatkowe

Czas trwania

15 min.

E-recepta

Tak

E-skierowanie

Tak

E-zwolnienie

Tak

6 komentarze dla Bogdan Latecki psychiatra, psychoterapeuta

 1. Karolina Miśkiewicz (zweryfikowany)

  Konsultacja na najwyższym poziomie. Profesjonalny lekarz, który posiada naprawdę ogromną wiedzę. Miły, uprzejmy i empatyczny, Wszystko wytłumaczył i przeprowadził krok po kroku przez cały proces leczenia. Jestem zadowolona z samej konsultacji, z tego, że bez problemu otrzymałam potrzebne zwolnienie i receptę. Polecam.

 2. Matylda Chmielewska (zweryfikowany)

  Zaangażowany, kompetentny, profesjonalny i kompetentny lekarz. Przeprowadził skrupulatny wywiad, szczegółowo wyjaśnił mój stan i dał jasne zalecenia co do terapii. Dostałam w zasadzie wszystko, czego można byłoby oczekiwać od lekarza, który swoją pracę traktuje jak powołanie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 3. Kajetan Lewandowski (zweryfikowany)

  Widać zaangażowanie i profesjonalizm. Korzystałem kilka razy już z Waszych usług i jestem zadowolony. Za każdym razem diagnoza była postawiona prawidłowo a wdrożone leczenie skuteczne. Nigdy nie było też problemu w razie konieczności z wypisaniem e-zwolnienia. Dziękuję za troskę o moje zdrowie. Ceny bardzo przystępne.

 4. Dominik Kowalczyk (zweryfikowany)

  Niezwykle empatyczny lekarz, podchodzi do pacjenta z uwagą. Jest bardzo zaangażowany w pomoc pacjentowi.

 5. Witold Słomiany (zweryfikowany)

  Już długo leczę się u psychiatry, jednak ten lekarz to najlepsze co mnie spotkało. Wysłucha, nie spieszy się, aby zakończyć wizytę. Właściwa diagnoza i leki spowodowały poprawę mojego stanu zdrowia właściwie natychmiast.

 6. Oliwia Krajewska (zweryfikowany)

  Konsultacje on-line to nie tylko komfort. W e-medycy to również lekarze godni polecenia. Jednym z nic jest Pan doktor Latecki. Dziękuję za poradę i pomoc.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.