Qlaira recepta online

(1 opinia klienta)

Qlaira to doustny lek antykoncepcyjny stosowany w celu zabezpieczenia przed zapłodnieniem. Lek zawiera estrogen i dienogest. Dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Lek Qlaira zawiera substancje aktywne estrogen i dienogest, których działanie polega na hamowaniu owulacji, a także w zmianach w wydzielanym śluzie. Lek uniemożliwia zapłodnienie. Jest przeznaczony dla kobiet, które chcą uniknąć zajścia w ciąże, lub jeśli istnieją ku temu przesłanki medyczne. Doustne leki antykoncepcyjne nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Dawkowanie leku

Jedno opakowanie leku Qlaira zawiera 28 tabletek, ich przyjmowanie należy zacząć w pierwszym dniu cyklu. Tabletki są kolejno oznaczone na blistrze i należy przestrzegać ich poprawnego przyjmowania. Tabletki należy przyjmować o stałej porze. Pomijanie dawki może wpłynąć na skuteczność leku. Poszczególne tabletki mają różne stężenie składników aktywnych, 2 z nich to tabletki placebo. Po skończonym opakowaniu należy rozpocząć kolejne bez robienia przerwy. Krwawienie powinno pojawić się podczas przyjmowania ostatnich tabletek z opakowania.

Przeciwwskazania do stosowania

Nie w każdej sytuacji można stosować lek. Preparatu Qlaira nie należy przyjmować, jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie należy przyjmować jeśli występuje ryzyko wystąpienia choroby żylno-zakrzepowej. Leku nie należy stosować u kobiet po przebytym udarze, z ciężkimi chorobami wątroby. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach i chorobach.

Skutki uboczne

Podczas przyjmowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Podczas stosowania tego leku mogą pojawić się bolesne miesiączki, zmiany trądzikowe, nudności. Niezbyt często pojawiały się: zaburzenia nastroju, migreny, zawroty głowy, nadmierne pocenie, wysypka, świąd. Jeśli objawy nie będą ustępować i będą się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem.

Gdzie kupić lek?

Lek Qlaira jest dostępny wyłącznie na podstawie ważnej recepty. Lek jest dostępny w większości aptek, nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Qlaira recepta online

 1. Kinga Olejniczak (zweryfikowany)

  Lekarz godny polecenia, bardzo pomocny w rozwiązaniu mojego problemu zdrowotnego. Dziękuję.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.