Ramoclav recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Ramoclav jest to antybiotyk o działaniu bakteriobójczym. Lek może być stosowany u dzieci i młodzieży, a także dorosłych. Preparat jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Co to jest Ramoclav? Czy to antybiotyk?

Ramoclav to antybiotyk składający się z aktywnych składników amoksyciliny i kwasu klawulanowego. Jest on stosowany w celu zwalczania bakterii poprzez hamowanie syntezy ich ściany komórkowej, co prowadzi do ich śmierci.

Zastosowanie Ramoclav – na co stosować ten lek?

Lek Ramoclav jest stosowany zarówno u dzieci, jak i dorosłych w przypadku różnych zakażeń, takich jak: zakażenia ucha środkowego, zatok przynosowych, dróg oddechowych, dróg moczowych, skóry, tkanek miękkich, kości oraz stawów.

Opinie o Ramoclav

Użytkownicy, którzy stosowali Ramoclav, często chwalą jego skuteczność w walce z zakażeniami bakteryjnymi. Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią na temat tego leku, zostaw komentarz poniżej.

Ulotka leku Ramoclav

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat leku Ramoclav, zapraszamy do zapoznania się z ulotką dla pacjenta.

Dawkowanie Ramoclav

Zawsze przestrzegaj dawkowania zaleconego przez lekarza. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem. Szczegółowe informacje o dawkowaniu dla różnych grup wiekowych znajdziesz w ulotce dołączonej do opakowania leku.

Przeciwwskazania do stosowania Ramoclav

Nie stosuj leku Ramoclav, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek z jego składników. W trakcie ciąży oraz karmienia piersią konsultuj się z lekarzem przed przyjmowaniem jakichkolwiek leków.

Możliwe działania niepożądane

Podobnie jak wszystkie leki, Ramoclav może powodować działania niepożądane. Najczęstsze z nich to biegunka, nudności oraz wymioty. Więcej informacji na temat działań niepożądanych znajdziesz w ulotce leku.

Gdzie kupić Ramoclav?

Lek Ramoclav jest dostępny w aptekach na receptę. Jeśli potrzebujesz recepty, skontaktuj się z lekarzem lub sprawdź możliwość e-recepty.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Ramoclav recepta online

 1. Bartosz Kowalczyk (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z usługi, która działa szybko i sprawnie. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazdy do lekarza i czekanie w kolejce.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.